دانلود Bike Up 1.0.1.68 – بازی جذاب موتور سواری برای اندروید

انتشار: 25 دی 1396
ورژن: 1.0.1.68
سیستم مورد نیاز: 4.0 بالا
دانلود Bike Up 1.0.1.68 – بازی جذاب موتور سواری برای اندروید

Bike Up بازی جذاب و زیبا در سبک موتور سواری برای دستگاه های اندروید می باشد. در بازی شما باید از راه های سرسخت و مانع های پر خطر مختلف از جمله مانع: تیز برش، شکستن شیشه، انفجار بمب و … عبور کنید! مهارت و حرکات خودتان را در موتور سواری به نمایش بگذارید و سکه های جلوی راهتان را جمع آوری نمایید. این بازی محیط های فوق العاده زیبایی دارد و می توانید به دیگر بازیکنان بپیوندید برای قویتر کردن تیم تان. بازی Bike Up به شما این امکان صدها سفارش سازی را می دهد که به راحتی موتور سیکلت خودتان را ارتقا دهید یا سفارش سازی کنید. در طول مسیر بازی محیط بسیار زیبا و متنوع می باشد که لذت موتور سواری را بیشتر می کند. این بازی بسیار زیبا و جذاب با کیفیت عالی و حجم کم می باشد، از دستش ندید!

ویژگی های بازی Bike Up

  • دارای 101 سطح پرماجرا، زیبا، متنوع
  • با چالش های آسان و سرگرم کننده
  • قابلیت ارتقا و سفارش سازی موتور سکلیت ها
  • دارای محیط های فوق العاده زیبا برای موتور سواری
  • قابلیت بازی کردن با دوستانتان یا با تیم چند نفره
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.