دانلود Moto Racing 2: Burning Asphalt 1.110 – بازی موتور سواری اندروید

انتشار: 13 شهریور 1396
ورژن: 1.110
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Moto Racing 2: Burning Asphalt 1.110 – بازی موتور سواری اندروید

Moto Racing 2: Burning Asphalt یک بازی عالی و زیبا موتور سواری می باشد که توسط استودیوی بازی سازی MACHINGA در مارکت معروف گوگل به صورت رایگان برای گوشی های اندروید منتشر شده است. شروع موتور سواری و آماده شدن برای آدرنالین سفر و عبور از خیابان های پر از مانع های پرخطر. کشف راه های مختلف و موانع از مواد منفجره که بسیار خطرناک هستند و باید از برخورد با آن ها بسیار دوری کنید. وجود سطح های مختلف با چالش های جذاب و جدید و جدیدتر و عبور کردن از آن ها برای رسیدن به اهداف خود! در بازی شما به عنوان یک موتور سوار حرفه ای به ماموریت های مختلف نیز باید بپردازید که اکثر آن ها سخت و سختر هستند که این کار شما را بسیار دشوار می کند و به چالشی جدید وارد خواهد کرد!

در بازی امکان استفاده از آیتم های مانند: نیترو برای رسیدن به سرعت های دیوانه وجود دارد که جذابیت و هیجان بازی را چندان برابر کرده است! فروشگاه بازی و امکان خرید موتور سیکلت های جدید از آن جا برای ایجاد یک انگیزه جدید در بازی. این بازی زیبا به طوری طراحی شده است که هر موتورسیکلت دارای کنترل منحصر به فرد و حرکت های خاص می باشد و کاربر را به هیجانی عالی وارد می کند. بازی Moto Racing 2: Burning Asphalt امکان اشتراک گذاری امتیاز را جهت ایجاد رقابت بین بازیکنان را می دهد که می توانید با اشتراک گذاری امتیاز خود یک چالش جدید و دوستانه را به وجود آورید! جدیدترین نسخه این بازی زیبا همراه با نسخه مود شده در این مطلب قرار گرفته که می توانید از لینک مستقیم دریافت نمایید و از بازی لذت ببرید.

ویژگی های بازی Moto Racing 2: Burning Asphalt

  • دستاوردها و ماموریت های هفتگی
  • وجود محیط های جذاب و مختلف از خیابان ها
  • استفاده از قابلیت نیترو برای رسیدن به سرعت دیوانه
  • سطح های عالی و بسیار چالشی از موانع های خطرناک!
  • هر موتورسیکلت دارای کنترل منحصر به فرد و حرکت های خاص
  • وجود فروشگاه بازی با موتور سیکلت و کلاه جدید
  • امکان به اشتراک گذاری امتیاز
  • حساسیت djust از کنترل
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.