دانلود Piggy Boom 3.1.2 – بازی پازل پیگگی بمب برای اندروید

انتشار: 22 تیر 1397
ورژن: 3.1.2
سیستم مورد نیاز: 3.0 به بالا
دانلود Piggy Boom 3.1.2 – بازی پازل پیگگی بمب برای اندروید

Piggy Boom بمب پیگگی یک بازی اندروید عالی و پرطرفدار با سبک پازلی و فکری متناسب است. یکی از دوستان شما به جزیره خود حمله کردند، شما باید ماجراجویی را با سبک پازل به سوی انتقام بکشید. چرخ را چرخانید تا طلا و سپر بیشتری کسب کنید! ساخت جزایر منحصر به فرد خود با کمک گرفتن از حیوانات خانگی ناز و … از جذابیت ها و سرگرمی های بازی است! از طریق بازیکنان دیگر لذت ببرید و طلا را سرقت کنید، از جزیره خود، از حمله به حیوانات خانگی محافظت کنید و آن ها را از طریق یک گیم پلی پازل در امان نگهدارید. هر جزایر نسبت به دیگر متفاوت است و دارای زیبایی تم عالی می باشد که لذت و جذابیت بازی را افزایش می دهد و همچنین تجربه منحصر به فردی را از یک بازی پازل فراهم می کند!

بازی با دوستان بهترین بازی را می تواند برای شما فراهم کند تا با بازیکنان جهانی رقابت کنید. همچنین اگر در شکل و به صورت خطری مورد حمله قرار گیرید می توانید از دوستان خود کمک بگیرید و آن ها را دعوت نمایید. حیوانات خانگی ناز بخشی دیگر از بازی را تشکلی می دهند که بازی چند دقیقه بازی شما را عاشق گیم پلی پازل با نحوه بازی نسبتا مختلف خواهد کرد! بازی Piggy Boom از گرافیک رنگارنگ و بسیاری عالی برخوردار است و شما می توانید از بازی نهایت لذت را ببرید که شاید در دیگر بازی های پازل اندروید شاهد چنین لذت و سرگرمی نباشید! 4.6 از 5.0 با بیش از 5 میلیون بار دانلود امتیاز و آماری است که بازی توانسته توسط کاربران اندرویدی به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Piggy Boom

– چرخ سحر و جادو برای به دست آوردن موارد مختلف

– وجود جزایز تم منحصر به فرد با زیبایی و محیط کاربری متفاوت

– بازی به صورت آنلاین با بازیکنان دیگر و کمک گیری از دوستان

– دعوت کردن دوستان خود برای بازی بهتر از طریق فیسبوک

– وجود حیوانات خانگی ناز و محافظت کردن از آن ها در برابر حمله

– سطح بازی پازل جذاب و سرگرم کننده

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.