دانلود Color Puzzle Game 1.12.0 – بازی رنگ پازل برای اندروید

انتشار: 7 تیر 1397
ورژن: 1.12.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Color Puzzle Game 1.12.0 – بازی رنگ پازل برای اندروید

Color Puzzle Game + Download Free Nice Wallpaper نام بازی عالی و بسیار سرگرم کننده با ایده خلاقانه برای اندروید می باشد که بدون شک اگر از دوستداران بازی های خلاقانه پازل در اندروید باشید ، می توانید از آن لذت ببرید. این بازی دارای گیم آرام و زیبا است که در آن شما نیاز به دید قوق لعاده و تشخیص قوی دارد که در اینجا باید بین رنگ ها خود را به چالش بکشید. این بازی زیبا شامل 180 سطح است با تنوع و تفاوت بالا می باشد. حالت های مختلف بازی و مشکلات به درک رنگ شما واسبسته است که چالش رنگی را به وجود می آورد! شما می توانید به تنهایی بازی کنید یا پازل و با دوستان خود به اشتراک بگذارید و از بازی نهایت لذت را ببرید!

رنگ های مورد نظر را شما می توانید هنگام مقایسه کردن با یک دیگر انتخاب کنید و گار درست باشد به امتیاز دست خواهید یافت. در ابتدا شاید گیم پلی بازی به شکلی باشد که شما را در محیط بازی ناآشنا قرار دهد ولی کم کم به آن عادت می کنید و از بازی کردن لذت خواهید برد که به نوعی در آن خلاقیت رنگی به کار رفته است. بازی Color Puzzle Game در مارکت گوگل توسط هزارانت رای از کاربران توانسته امتیاز بسیار عالی 4.9 از 5.0 را کسب کند و همچنین از این رو بیش از 500 هزار بار آمار دانلود کسب کرده است.

ویژگی های بازی Color Puzzle Game

– وجود تعداد رنگ های بیشمار و ترکیبی

– بازی پازل رنگ با بلوک های رنگی غیر فعال با قابلیت ایجاد رنگ

– مقایسه نمرات دریافت شده خود را به صورت میانگین

– داشتن بیش از 180 مرحله چالش پازل

– سطوح چالش با نحو بازی کامل و محدود برای اتمام رساندن

– امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.