دانلود Aqueducts 1.0 – بازی پازل و فکری قنات ها برای اندروید

انتشار: 4 مرداد 1396
ورژن: 1.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Aqueducts 1.0 – بازی پازل و فکری قنات ها برای اندروید

Aqueducts یک بازی سرگرم کننده پازل و فکری برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که در آن وظیفه شما برای جلوگیری از خشکسالی در شهر است که با چالش های فکری بسیاری رو به رو خواهید شد. برای جلوگیری از خشکسالی، شما باید جاده های پر از آب و مخازن آبی را بسازید و آن ها را به شهرهای و ساختمان های بزرگ مانند آمفی تئاتر، باغ های آویزان و … منتتقل کنید که برای انتخاب راه درست و سریع به چالش های بسیاری بر خواهید خورد. ایجاد یک شهر قابل قبول است ولی آسان نیست، شما دارای منابع آبکاری هستید که در راه دستیابی به این اهداف کمک خواهد کر؛ هدف شما در بازی غلبه  بر تمام موانع می باشد که در آن باید شما شهر های که به خشکسالی برخورده اند را با پر کردن آب نجات دهید و زندگی را به آن شهرها برگردانید.

قوانین و روش بازی بسیار آسان است که به سادگی شما باید قطعات آبجکت های مختلف را با ضربه زدن و کشیدن چرخش دهید تا با یک دیگر اتصال پیدا کنند تا یک زنجیره کامل از به وجود بیاید. بازی Aqueducts کم حجم است و جذابیت بالایی دارد که می تواند شما را ساعت ها مشغول بازی پازلی خود کند!

برخی از ویزگی های بازی Aqueducts

  • کم حجم و بسیار سرگرم کننده
  • دارای گیم پلی فکری با فصل داستان عالی
  • نحوه بازی آسان تنها با اتصال دادن قنات ها به شهر
  • نجات شهرهای بسیار از خشکسالی
  • وجود چالش های فکری
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.