دانلود Castle Story 1.7.0.1g – بازی آنلاین داستان قلعه برای اندروید

انتشار: 28 بهمن 1395
ورژن: 1.7.0.1g
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Castle Story 1.7.0.1g – بازی آنلاین داستان قلعه برای اندروید

Castle Story داستان قلعه بازی سرگرم کننده و بسیار جذاب می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Storm8 Studios برای پلتفرم های مختلف منتشر شده است. همانطور که از اسم بازی پیداست، شما در بازی به ساخت یک حکومت پادشاهی با شکوه، پر از ساختمان های فانتزی نفس گیر، قهرمانان و … می پردازید! بعد از ساخت حکومت پادشاهی برای با شکوه کردن آن باید در کارهای ساخت تلاش نمایید و همچنین برای نجات کسانی که در دام نفرین افتادن کمک کنید! شخصیت های جدید و زیای در بازی برای ساخت قلعه و انجام کارهای بازی را به کار خواهید گرفت! قلعه گیتس، برج جادوگری، معجون سحر، جادو و… در داخل کارگاه خود! بازی Castle Story یک بازی فوق العاده و محبوب قلعه سازی برای اندروید است که گرافیک عالی دارد و لازم به ذکر است که بازی نیاز بله اتصال اینترنت دارد.

برخی از امکانات و ویژگی های بازی Castle Story

  • داشتن CRAFT قلعه گیتس، برج جادوگر، معجون سحر و بیشتر در داخل کارگاه خود!
  • قابلیت تزئین پادشاهی خود را با دیوارها، دروازه، برج ها، topiaries و ….
  • کاوش جنگل مرموز اطراف پادشاهی خود برای نجات کسانی که بر دام نفرین افتادن!
  • به روز رسانی شخصیت های جدید، معرفی برای کشف، ساختمان برای ساخت!
  • ساخت حکومت پادشاهی و ماجراجویی شما در انتظار در قلعه داستان!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.