دانلود نسخه جدید Alien Path 2.4.2 – بازی پازلی راه بیگانه اندروید

انتشار: 22 اسفند 1396
ورژن: 2.4.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود نسخه جدید Alien Path 2.4.2 – بازی پازلی راه بیگانه اندروید

Alien Path راه بیگانه یک بازی متفاوت در سبک پازل می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Appxplore Sdn Bhd برای گوشی های اندروید منتشر شده است. در بازی باید دشمنان هوشمندانه خود یعنی بیگانگان را به صورت پازلی از بین ببرید به شکلی متفاوت که کمی با فکر و اندیشه می توانید همه دشمنان را نابود کنید! هر حرکت تعداد مسیر در نبردهای جالب و متفاوت برای نجات سیاره خود و نابود مهاجم ها و روبات های مزاحم است. روبات ها می خواهند تمدن زندگی را در سیاره شکا نابودن کنند و شیوه خود را اجرا نماییند که با آن ها وارد نبرد شوید و برای نجات خود مقابله چالش انگیز! در بازی 16 بیگانه وجود دارد که هر کدام دارای نقاط قوت مختلف هستند که برای آسان نابود کردن آنها استفاده از قدرت افسانه ای!

بازی Alien Path امکانات و ویژگی های زیادی دارد که بازی را بسیار جذابتر نموده است. از این ویژگی های می توان به تاکتیک های نبرد بی حد و حصر، سفارشی سازی شخصیت، رئیس غول پیکر روبات ها با تعداد زیاد، چالش های هجانی و تازه، انجام نبردهای متفاوت و جالب و … اشاره نمود که فکر را به چالش می کشد. بازی Alien Path ترکیبی از بازی های پازل اندروید RPG است که دارای گیم پلی فوق العاده و منحصر به فرد می باشد!

ویژگی های بازی Alien Path

  • دارای گیم پلی منحصر به فرد: ترکیبی از بازی پازل RPG
  • بیگانگان مختلف: 16 بیگانه مختلف به تخم و ارتقاء، هر کدام با نقاط قوت
  • کارت قدرت: جمع آوری بیش از 100 کارت قدرت برابر با هزاران نفر بیگانه
  • مهارت های استراتژی: تاکتیک های نبرد بی حد و حصر با صدها نفر از مهارت!
  • سفارشی کردن شخصیت: راه های متعدد برای توسعه بیگانگان و کارت های قدرت
  • ابعاد کاملا جدید: باز کردن سیارات موازی برای جنگ خود به سطح بعدی
  • چالش های تازه: شرکت در نبردهای خاص و سیاره منحصر به فرد با قوانین مجموعه ها و چالش
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.