دانلود Balls Bricks Breaker 1.6.102 – بازی آرکید توپ آجر شکن اندروید

انتشار: 19 بهمن 1396
ورژن: 1.6.102
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Balls Bricks Breaker 1.6.102 – بازی آرکید توپ آجر شکن اندروید

Balls Bricks Breaker توپ آجر شکن یک بازی زیبا اندروید در سبک آرکید می باشد که توسط استودیو بازی Arcade Game Maker طراحی و مورد عرضه قرار گرفته است. این بازی عالی همانطور از نامش معموم است، یک بازی آجر شکنی با توپ می باشد که شاید شما هم قبل از این شاهد بازی های قرار گرفته توسط سایت میلاد دانلود در این زمینه (آجر شکن) بودید که بازی Balls Bricks Breaker یکی دیگر از بازی های آجر شکن جذاب و عالی است که در این مطلب آن را برای دانلود قرار داده ایم. در بازی شما باید دست خود را در صفحه نمایش نگهدارید و به هدف شکستن تمام آجرها توپ را پرتاب نمایید تا آجرها را بشکند. شاید در اوایل بازی شاید سخت باشد، ولی رفته رفته می توانید به بازی تسلط پیدا کنید و به راحتی برای کسب امتیاز بیشتر تلاش خود را آغاز کنید!

بازی Balls Bricks Breaker به طوری طراحی شده است که به شما این امکان را می دهد تا با دقت زیاد بتوانید یک شلیک تماشایی و زنجیره ای را به وجود آورید و از طریق آن به امتیاز دست نیافتنی جمع آوری کنید و رکوردار باشید. همچنین می توانید با دوستان خود رقابت امتیاز را به صورت جداگانه ایجاد نمایید تا معلوم شود کدام یک رکوردار امتیاز بازی خواهد بود!

ویژگی های بازی Balls Bricks Breaker

  • گرافیک زیبا نسبت به کم جم بودن بازی
  • حجم کم و رایگان برای بازی بدون محدودیتی پولی
  • بازی در یک دست و کنترل انگشتی
  • نحوه بازی چالش انگیز و سرگرم کننده
  • بسیاری از توپ ها با ویژگی های متفاوت
  • وجود بسیاری از دستاوردها و مدیران
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.