دانلود بازی دهکده ی شادی برای اندروید 1.34 – بازی آموزشی مخصوص کودکان

انتشار: 29 اسفند 1396
ورژن: 1.34
دانلود بازی دهکده ی شادی برای اندروید 1.34 – بازی آموزشی مخصوص کودکان

بیش از 120 بازی بسیار جذاب و سرگرم کنده مخصوص کودکان در بازی دهکده ی شادی وجود دارد که همه آن ها طراحی شده برای تربیت و پرورش کودکان 3 تا 7 سال می باشد که بسیار مفید و موثر است. دهکده ی شادی دارای بازی های بسیاری متنوعی در بخش ها متفاوتی می باشد که برخی از آن عباتند از خونه انگلیسی، خونه موسیقی، خونه عمو نوروز، خونه ی الفبا، گاراژ، طویله، گالری نقاشی، آشپزخونه. هر کدام از بخش ها دارای جذاببیت هیجان متفاوتی نسبت به دیگری می باشد که در کل می تواند ساعت ها کودکان را به خود سرگرم کند. البته باید در نظر داشته باشید که این بازی علاوه بر داشتن سرگرمی، دارای مطالب آموزش و بازی های کاملا آموزشی می باشد که می توانید در تربیت کودک تان به شما کمک کند.

بازی دهکده ی شادی طراحی شده توسط گروه ایرانی صفر و یک لبخند می باشد که تولید و عرضه شده در حال حاضر برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. اگر شما کودکان زیر 10 سال دارید، این بازی زیبا هم می تواند برای آن ها یک سرگرمی فوق العاده و هم یک آموزش دهنده عالی باشد!

خلاصه ویژگی های بازی دهکده ی شادی

  • رایگان برای استفاده و سرگرم شدن
  • داشتن حجم کم نسبت به امکانات و گرافیک
  • وجود بازی های مختلف با بخش و دسته بندی های متفاوت
  • محیط جذاب و رنگی عالی مخصوص جذب کودکان
  • داشتن حکم مهدکودک و پیش دبستانی برای هر کودک
  • سرگرم کننده، بسیار آموزش و خلاقانه
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.