دانلود Blade Forge 3D 1.2.2 – بازی ساخت تیغه و شمشیر اندروید

انتشار: 7 آذر 1399
ورژن: 1.2.2
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Blade Forge 3D 1.2.2 – بازی ساخت تیغه و شمشیر اندروید

Blade Forge 3D ساخت تیغه یک بازی عالی با سرگرمی بالا در سبک های آرکید و تفننی قابل نصب بر روی موبایل های اندرویدی می باشد که طراحی و منتشر شده توسط استودیو بازی سازی Kwalee Ltd در گوگل پلی است. وقت آن است که ببینیم آیا مهارت لازم برای رفتن از تازه کار به استاد آهنگر را دارید یا خیر!؟ بله درست شنیده اید یک بازی آهنگری جذاب در زمینه ساخت تیغه و موارد مشابه می باشد. شما در بازی با استفاده از تکنیک ها می توانید بزرگترین تیغه شناخته شده برای انسان را بسازید؟ بدون شک با تلاش و سرگرمی بازی این کار مهیا شده است!

در بازی Blade Forge 3D با استفاده از بهترین و سخت ترین سنگ معدن جهت ساخت تیغه های مد نظر تلاش کنید. در مقابل آهنگران دیگر استعداد های خود را به نمایش بگذارید و از طریق قالب های مختلف تیغه های عالی و محکم را بسازید. تیغ را در میان شعله های آتش بکوب تا شمشیر را خنک کند. پس از اتمام ، تیغه شما باید در برابر مخالفان شما آزمایش شود. تمام سعی خود را انجام دهید تا شکست نخورید. از این رو لازم به ذکر است که گفته شود بازی ساخت تیغه در گوگلی پلی مورد دانلود و نصب میلیون قرار گرفته است و همینطور خواستیم آن را به عنوان اولین بار در بین سایت های ایرانی دیگر مورد عرضه و دانلود نیم بها قرار دهیم.

ویژگی های 3D Blade Forge

  • کارشناسی ارشد آهنگر شوید
  • به مصاف حریفان بروید
  • انواع تیغه ها برای ایجاد
  • در هنگام بازی ، ابزارهای جدید را باز کنید
  • شخصیت های منحصر به فرد برای باز کردن قفل
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.