دانلود بازی ایرانی و تفننی سفره چی برای اندروید – نسخه جدید 1.9.1.1

انتشار: 9 شهریور 1398
ورژن: 1.9.1.1
دانلود بازی ایرانی و تفننی سفره چی برای اندروید – نسخه جدید 1.9.1.1

سفره چی یکی دیگر از بازی های جدید و رایگان برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که طراحی شده توسط استودیو ایرانی گلیم گیمز است که همانند دیگر بای های این استودیو از محیط کاملا ایرانی و جالب برخوردار است. در بازی شما شاهد یک رستوران بزرگ و جذاب با محیط ایرانی و صنعتی خواهید بود که آن رستوران کاملا به مدیریت و دراختیار شما می باشد. در بازی شما باید با کمک آشپزهای مختلف به گونه ای مدیریت کنید که به مشتریان بیشتر به همراه پول بیشتر دسترسی پیدا کنید و رفته رفته آن را به نوعی از لحاظ امکانات گسترش دهید. هر کدام از مشتریان خواستار غذاهیا متفاوتی هستند که باید آن ها را در کمترین زمان برایشان آماده کنید تا رضایتاش را جذب کنید و به پول بیشتر دسترسی داشته باشید.

در بازی شما شاهد شخصیت های ایرانی و جذاب خواهید بود که همه آن ها در زمان های مختلی وارد رستورانتان خواهند شد و برای سفارش غذاها درخواست خواهند کرد. هرچقدر بتوانید پول بیشتر جمع کنید راحت تر می توانید به باز کردن موارد و غذاهای جدید بیپردازید که انواع مختلفی از غذاها در برنامه موجود می باشند. بازی سفره چی جدیدترین بازی  استودیو گلیم گیمز می باشد که دارای حجم کم و کیفیت گرافیک متنایب می باشد که قابل نصب بر روی گوشی های اندروید 2.3 به بالا است.

ویژگی های بازی سفره چی

– امکان ارتقاء دادن برخی از موارد جهت کسب درآمد بیشتر

– طراحی شده با محیطی کاملا ایرانی و جذاب

– وجود غذاهای مختلف ایرانی و صنعتی خوشمزه

– مشتریان با شخصت های مختلف و جذاب

– گیم پلی چالشی مدیریت رستوران با محدویت زمان برای سفارشات

– صداگذای عالی و بسیار جذاب

– اضافه شدن امکانات جدیدتر به طودی در نسخه های آینده …

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.