دانلود SpeedBall 1.032 – بازی سرگرم کنند و آرکید سرعت توپ برای اندروید

انتشار: 16 مرداد 1397
ورژن: 1.032
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود SpeedBall 1.032 – بازی سرگرم کنند و آرکید سرعت توپ برای اندروید

SpeedBall سرعت توپ بازی آرکید، سرگرم کننده و بسیار جذاب برای کاربران اندرویدی می باشد که از گیم پلی مدیریت و کنترل توپ برخوردار است. خیلی سریع!! آیا می توانید آن را مدیریت کنید؟ سرعت توپ بسیار بالا است و شما باید از برخورد آن به دیواره یا موانع های موجود در راه جلوگیری کنید که این کار آسان نخواهد بود. البته مشکل کار اینجاست که رفته رفته سرعت توپ بیشتر می شود و شما را به چالش سرگرم کننده عالی و چالش انگیز وارد خواهد کرد! می توانید با پشت سرگذاشتن مراحل امتیاز بگیرید و به سطح های سخت تر با دشواری بالا ارتقاء یابید که محیط رنگین بوده و متفاوت است.

در کل می توان گفت که بازی SpeedBall طراحی شده با گیم پلی سرگرم کننده با جذابیت بالا می باشد که بسیار ساده و آسان است، ولی بازی از سرعت بالایی برخوردار است و هر کاربری را جا می گذارد! این بازی دیگر بازی های توپ فرق می کند و از حجم کمی نیز برخوردار است! بازی SpeedBall در مارکت پلی استوری گوگل نیز توانسته امتیاز عالی 4.1 از 5.0 را به خود اختصاص داده است و توانسته به تعداد دانلود بالای یک میلیون توسط کاربران برسد!

ویژگی های بازی SpeedBall

– کم حجم با طراحی شده و آسان برای بازی

– نحوه کنترل آسان، ما چالش اتگیز

– سطح های مختلف با سرعت های مختلف

– هر سطح، سریع نسبت به سطح قبلی

– گیم پلی ساده با نحوه کنترل چپ و راست

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.