دانلود ShaqFu: A Legend Reborn 1.04.12 – بازی افسانه متولد شده اندروید

انتشار: 16 مرداد 1397
ورژن: 1.04.12
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود ShaqFu: A Legend Reborn 1.04.12 – بازی افسانه متولد شده اندروید

ShaqFu: A Legend Reborn افسانه دوباره متولد شده یک بازی برای اندروید است که چند روز پیش در مدت نه زیاد دور در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی Mad Dog Games, LLC طراحی و مورد عرضه قرار گرفته است که از گیم پلی و سبک بازی قدرتمند آرکید برخوردار است. جهان در آستانه فاجعه است. گنجینه های ملی فرهنگ مشهور چهره های واقعی خود را که عبارتند از شیاطین، نشان می دهند که برای نابود کردن دنیای ما فرستاده شده اند. در این صورت با این روش بشر به بردگی می رسد. تنها یک مرد قدرتمند می تواند دنیا را نجات دهد! یتیم فقیر چینی، که توسط یک استاد هنر رزمی آموزش دیده است، باید با سرنوشت خود روبرو شود و قدرت باند طلای مقدس را آزاد کند که در نهایت قهرمانان باید جمع آوری شوند!

بازی ShaqFu مکان های بسیاری با کیفیت طراحی بالایی برخوردار است که می تواند ساعت ها هر کاربری را به نبرد با دشمنان مشغول کند. همچنین دشمنان مختلف وجود دارد که رفته فته با کسب موفقیت به سطح های قدرتمندتر و چالشی ارتقاء خواهد یافت که باید در آنجا نبرد با دشمنان غیر زمینی ادامه دهید. بازی ShaqFu: A Legend Reborn از گرافیک با کیفیت و حرکات نبرد کنسولی برخوردار است که می تواند به نوعی یک بازی فوق العاده را برای سیستم عامل اندروید به وجود آورد. هم اکنون این بازی زیبا را به همراه دیتا و نسخه مود شده بی نهایت، با لینک مستقیم از ادامه مطلب دریافت نمایید!

ویژگی های بازی ShaqFu: A Legend Reborn

– نبرد نیروهای شیطانی به عنوان شاهزاده خانم

– کلاسیک با طرف پیامایش از ضرب و شتم در بهترین حالت

– رگ آهنگ جدید منحصر به فرد خود را از بزرگ دیزل

– انفجار شرکای بد با حرکت قدرت انفجار

– تبدیل به یک کیت مجهز به دیزل و گرفتن دشمنان مانند رنج

– تبدیل شدن به یک کاکتوس غول پیکر و دشمنان خود

– محیط های مختلف از یک شهر

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.