دانلود Knife Rush 1.0 – بازی اکشن چاقو راش برای اندروید

انتشار: 24 خرداد 1397
ورژن: 1.0
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Knife Rush 1.0 – بازی اکشن چاقو راش برای اندروید

Knife Rush (چاقو راش) بازی جدید و رایگان با گیم پلی سرگرم کننده از ترکیب سبک های اکشن و آرکید برای بازی در سیستم عامل اندروید می باشد که طراحی و توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی Playgendary مخصوص اندروید است. بازی دارای محیط سرگرم کننده و ساده با رنگ سیاه می باشد که در آن شاهد چرخش یک شی دایره خواهید بود و باید تلاش کنید چاقو ها را به هدف اصلی پرتاب کنید. هر چقدر پرتابتان خوب و عالی باشد می توانید امتیاز بیشتری را از سطح بازی دریافت کنید. بیش از 30 سلاح فولای سرد (چاقو) در بازی وجود دارد که می توانید با کسب امتیاز آن ها را رفته رفته باز کنید و مورد استفاده برای خدف گیری و پرتاب قرار دهید.

در خلاصه می توان ده ها تن از سطوح عالی و نیاز به کارشناسی استاد (بازیکن حرفه ای) از گیم پلی آسان برای درک وجود دارد که می توانید ساعت ها خود را سرگرم بازی کنید. بازی Knife Rush گرافیک جذاب و عالی دارد و همچنین از حجم کمی برخوردار است ، ولی بسیار سرگرم کننده است.

ویژگی های باز Knife Rush

– بیش از 30 سلاح فولادی سرد از جمله چاقو

– ده ها تن از سطوح مختلف برای تبدیل شدن به یک کارشناسی ارشد چاقو پرتاب کن ماهر

– قفسه های رایگان برای نتایج فشرده

– گیم پلی آسان و ساده برای درک بدون پیچیده گی

– محیط یک شکل در ههمه سطوح با شی دایره مانند

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.