دانلود Missiles! 1.22 – بازی آرکید موشک ها برای اندروید

انتشار: 20 خرداد 1397
ورژن: 1.22
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Missiles! 1.22 – بازی آرکید موشک ها برای اندروید

Missiles! موشک ها بازی آرکید برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که دارای گیم پلی عالی و جذاب است. نحوه بازی بسیار ساده و آسان در سه کلام می توان گفت که تلاش برای جمع آوری ستاره ها، جلوگیری از برخورد به ستاره ها و رانندگی و هدایت حرفه ای هواپیما خود در برابر اکثر موانع می باشد. صفحه نمایش گوشی از بازی نمایشگر آسمانی آبی و زیبا با هواپیمای قرمز است که آن را بر عهده دارید و باید سعی خود را برای رانندگی آن به صورت آسان و سریع کنید. جمع اوری ستاره ها هدف اصلی است که هر چقدر بیشتر جمع آوری کنید، بیشتر می توانید امتیاز را در رکورد خود ثبت کنید. البته موشک های دنبال گر از رسیدن شما به شتاره ها و امتیاز بیشتر جلوگیری می کنند! شما باید تلاش خود را بکنید تا اصلا به آن ها برخورد نکنید!

هواپیماهای بسیاری در بازی وجود دارد که می توانید از طریق به چالش کشیدن خود و جمع آوری امتیاز بیشتر آن ها را جمع آوری کنید تا بتوانید باز کنید و با هواپیمای جدید وارد بازی شوید. بازی Missiles دو سطح نرمال و سریع (حرفه ای) را جهت بازی برای شما فراهم کرده است که می توانید بازی کنید و نسبت به توانایی های خود سطح بازی انتخاب نمایید. بازی Missiles! از قدرت یو پی سی بالایی برخوردار می باشد که در مارکت پلی استوری گوگل توانسته امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را با بیش از 5 میلیون بار دانلود توسط کاربران سیستم عامل اندروید به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Missiles!

– کنترل هواپیما با جوی استیک، کل صفحه نمایش یا دکمه های چپ و راست

– جمع آوری امتیاز برای باز کردن هواپیماهای جدید

– حالت های نرمال و سریع جهت انتخاب نسبت به توانایی های خود

– دارای  قدرت یو پی اس قوی

– دارای رتبه بندی و تابلوی امتیازات برای رقابت با دیگران

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.