دانلود Rapid Shift 1.0.5 – بازی ماجراجویی تغییر سریع برای اندروید

انتشار: 30 فروردین 1397
ورژن: 1.0.5
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Rapid Shift 1.0.5 – بازی ماجراجویی تغییر سریع برای اندروید

Rapid Shift به فارسی (تغییر سریع) یک بازی با طراحی و سبک بازی زیبا و عالی برای سیستم عامل پرطرفدار اندروید می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Helios Labs LLP طراحی و مورد انتشار قرار گرفته است. آماده هستید سرزمین ها از طریق یک اجرای سریع با سرعتی ماجراجویی کنید؟ مهارت های استودیو بازی سازی Helios به شما یک سفر حماسی را در سرزمین هایی که همه رنگ آن رنگ است، به ارمغان می آورند که علاوه بر سرگرمی شاهد هیجان بالایی و جذابی خواهید بود. در بازی شما یک پلتفرم دوندگی از مسیر بی تمام را خواهید دید که باید با عبور از موانع ها برای رسیدن به بهترین رکورد و طولانی ترین مسیر فکر کنید و تا جایی که می توانید شخصیت دونده بازی را هدایت نمایید!

کاراکتر موجود در بازی از سرعت بالایی برخوردار است که امکان کاهش سرعت وجود ندارد و شما باید بهش عادت کنید! ولی بازی با داشتن کنترهای بصری و آسان امکان هدایت و تغییر سریع را می دهد. جهانی پر از رنگ با گرافیک و موسیقی شگفت انگیز در انتظار شما است که دارای حالت و تغییرهای بسیار سریع نیز می باشد که می توانید همه آن ها را در بازی مشاهده کنید. بازی Rapid Shift سطوح های عالی و فوق العاده دقیق را دارا است که باید برای باز کردن موارد جدید بسیار خود را در چالش و تلاش قرار دهید! همچنی بازی از کنترل های ساده و گیم پلی بصری برخوردار است که سخت را به آسان تبدیل کرده است!

ویژگی های بازی Rapid Shift

  • اجرای سریع و پرسرعت از تغییرهای ناگهانی
  • گرافیک زیبا با شبیه بازی های فانتزی
  • طراحی شده با کنترل های بصری
  • ساخته شده با سطوح دقیق و فوق العاده
  • گیم پلی چالش برانگیز و سرگرم کننده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.