دانلود Paradise Bay 3.0.0.5614 – بازی جذاب خلیج بهشت برای اندروید

انتشار: 7 مهر 1396
ورژن: 3.0.0.5614
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Paradise Bay 3.0.0.5614 – بازی جذاب خلیج بهشت برای اندروید

Paradise Bay فارسی (خلیج بهشت) یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک به خصوص کژوال می باشد که از سوی استودیو بازی ساری King (کینگ) برای گوشی های اندروید عرضه شده است و طرفدارن بسیاری را برای خود اختصاص داده است! به بهشت ​​خوش آمدید! ساخت جزیره گرمسیری، کشف سرزمین های جدید و تجارت با دوستان و … بسیاری دیگر که به همه ی آن ها در بازی خواهی پرداخت. در بازی شما به عنوعی یک بندر نسبتا بزرکگ و جذاب را ایجاد می کنید و آن ها به یک خلیج پر شکوه تبدیل می کنید.  هیجان زده، زیرا زندگی در ساحل بهتر است. با جمع آوری قطعه نقشه های از دست رفته شما می توانید در کشف هر یک از امکان های جدید پیشرفت نمایید و مناطق بسیار زیبا را کشف کنید!

بازی Paradise Bay دارای گرافیک عالی با کیفیت بالا است که جذابیت بازی را افزایش داده است! خلیج بهشت رایگان برای بازی می باشد، ولی با این حال برخی موارد موبوط به بازی را می توان به طور مستقیم از طریق تنظیمات بازی خریداری نمایید و پیشرفت خود را چندان برابر کنید.

ویژگی های بازی Paradise Bay

  • ایجاد و سفارشی کردن خلیج بهشت با گرمسیری خود
  • کاوش و گسترش دادن جزیره برای باز کردن اسرار جدیدتر!
  • جمع آوری قطعه نقشه های از دست رفته برای کشف مناطق جدید دنیا!
  • کشف کردن و پروش حیوانات مختلف و جذاب جزیره (بازی مزرعه داری)
  • جمع آوری کردن منابع خام و کالاهای ارزشمند برای تولید
  • تجارت با جزایر دیگر از طریق کشتی های تجاری و دوستان
  • امکان خرید و فروش اشیاء با ارزش در بازار شلوغ جزیره
  • شیرجه زدن به آب و کشف گنجینه های از دست رفته در دریا!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.