دانلود West Game 2.9.1 – بازی وسترن غرب وحشی برای اندروید

انتشار: 20 مهر 1399
ورژن: 2.9.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود West Game 2.9.1 – بازی وسترن غرب وحشی برای اندروید

West Game یکی دیگر از بازی های منتشر شده در پلی استوری گوگل است که توانسته بازخورد خوبی تو مدت کم تجربه کند. این بازی مناسب نصب بر روی موبایل های اندرویدی است که توانسته به آمار دانلود و نصب 5 میلیونی از سراسر جهان برسد و امتیاز خوبی را به دست آورد. داستان بازی بر می گردد به سال ها پیش ، وقتی که بین جنایت کارها در غرب وحشی جنگ بود. شما نیز جزو کسانی هستید به دنبال بقا هستید و از طریق کشتارها و مبارزه ها باید جان سالم به در به ببرید و خود را از مناطق دور کنید. شهرهای پر از جنون و جنگ می تواند شما را به چالش دوئل و تیراندازی به گروه های مختلف در بازی وا دارد.

شما قادر خواهید بود در بازی West Game موارد مختلف را مورد ارتقا قرار دهید و به اسلحه های جدیدتر دست یابید. مکان های جدید با چالش های تازه می توانید شما را در حرکات اکشن و تیراندازی قرار دهد و باعث جذابیت و لذت شود. آخرین نسخه از بازی در ادامه مطلب قرار گرفته و در مدت کم نیز نسخه مودش نیز اضافه خواهد شد. نسخه قرار گرفته ، بدون نیاز به دیتا می باشد.

ویژگی های بازی West Game

  • ساختن شهر و سفارشی کردن آنجمع آوری گروهای پرتعدا برای به چالش کشیدن دشمنان خود
  • فرمان دادن به کلانتر در راستای اهداف
  • استخدام افزاد مختلف از جمله گاوچران ها
  • امکان بازی آنلاین از سراسر جهان
  • متحد شدن با دیگر قدرتمندان غرب وحشی
  • انجام اقدامات مختلف برای توسعه شهر
  • باز کردن و مورد استفاده قرار دادن سلاح های جدید
  • تلاش برای ارتقاء موارد مختلف
  • وجود چالش های گوناگون برای نابود کردن شهر
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.