دانلود Live or Die: survival 0.1.430 b118 – بازی اکشن بقا برای اندروید

انتشار: 1 اردیبهشت 1399
ورژن: 0.1.430 b118
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Live or Die: survival 0.1.430 b118 – بازی اکشن بقا برای اندروید

Live or Die: survival یک بازی زیبا و جذاب اکشن با گیم پلی بقا در برای اندروید است که می توانید بقای خود را در جنگل هم اکنون آغاز کنید. تنها زنده مانده و به نوعی بازمانده شما هستید! باید تلاش کنید این روند را ادامه بدید و در این وضعیت زنده بمانید. دشمنان اصلی شما زامبی های وحشی هستند که در هرجا و هرکجا به دنبال شما خواهند آمد. سلاح بیولوژیکی میلیاردها نفر را کشت و دیگران را به زامبی های مرده تبدیل کرد. اما شما تنها بازمانده نیستید! بعضی از مردم نیز برای زنده ماندن در برابر مرده ها مبارزه می کنند. البته آن ها در مکان های  گسترده و نسبتا دو افتاده ای هستند و رسیدن به آن ها در هدف شما نیست و شما را با مرگ مواجه می کند!

در بازی Live or Die: survival کشف و تحویل داستان بقای خود یکی از بازماندگان به دیگری است که شما را در چالش های اکشن و به نوعی نقش آفرینی قرار خوهد داد. شما می توانید سلاح ها و موارد مختلف کشف کنید و مکان های مناسب را برای خود فراهم سازید تا از دست زامبی ها در امان باشید. بازی دارای حالت بی پایان است ، ولی بدون پایان نیست که در آن شما می توانید با انبوهی از زامبی مقابله کنید. بازی Live or Die: survival گرافیک واضح و با کیفیت دارد و از محیط گیم پلی گسترده ای برخوردار است که در آن برای زنده به هرکاری دست خواهید زد تا این دوران زامبی را پشت سر بگذارید.

ویژگی های بازی Live or Die: survival

– دنیای پر از زامبی با بازماندگان دور از شما

– به کار گرفتن تمام سعی و تلاش خود برای زنده ماندن

– ساخت پناهگاه و ساختمان های مختلف برای زنده ماندن

– کشف سلاح های مختلف از جمله سلاح سرد

– گذاشتن تله ها برای زامبی ها

– خزید سلاح های گرم از طریق جمع آوری پول

– کشف بسیاری دیگر از موارد نیاز

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.