دانلود The Troopers: minions in arms 1.2.2 – بازی سربازان اندروید

انتشار: 29 بهمن 1396
ورژن: 1.2.2
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود The Troopers: minions in arms 1.2.2 – بازی سربازان اندروید

می توانید فرمانده خوبی برای سربازان و جنگجویان ستیز خود در بازی زیبای The Troopers: minions in arms باشید؟ پس حتما در چالش این بازی شرکت کنید تا برای تیراندازی به دیگر حریفان تمام قابلیت و مهارت ها را به نمایش بگذارید. شما می توانید شاهد گیم پلی تاکتیکی و فوق العاده باشید که از لحاظ استراتژی واقعا برای گوشی و تبلت های اندروید چیزی کم نگذاشته است! شما در بازی به طور خلاصه می توان گفت که به ساخت مجموعه ای از مین ها برای مرگ و جمع آوری تمام 90 مرد کوچک و شجاع که شخصیت خشن و خشمگین ارتش را دارند و شما باید هدایت صحیح و غلط آن ها را تعیین کنید. با تمام طیف وسیعی از تجهیزات نخبگان، سربازان دشوار دیده خود را می توانید بالا ببرید و به ساخت مجموعه عظیم خود از سلاح های دنج و دنده بپردازید تا علاوه بر یک بازی استراتژی شاهد جنگ اکشن نیز باشید! برای مبارزه در میدانهای جنگی زیبا بروید و به دنبال پناهگاه مخفی پناهجویان باشید تا برای مسابقات نهایی و حماسی برسید.

بازی The Troopers شبیه ساز نظم جهانی در یک مسابقه حماسی در برابرحریفان دیگر میباشد که باید آنلاین (نیاز به اینترنت است) بازی را دنبال کنید و سربازان خود را بر روی یک هلی کوپتر نظامی ببرید و از طریق آن وارد عمل شوید. کاوش نقشه ها و مبارزه با نیروهای شرکت کنند در کل خلاصه بازی آنلاین است که می توانید سفر خود را از طریق جنگل های داغ و کوه های شگفت انگیز برای رسیدن به پیروزی به دنبال بگیرید.

برخی از ویژگی های بازی The Troopers: minions in arms

  • قاتل زمان عالی با گیم پلی اعتیاد آور!
  • استراتژی خیره کننده با جنگ های تاکتیکی!
  • بازی آسان و جذاب با بسیاری از صحنه های استراتژی و حتی اکشن زیبا
  • با ترکیبی دیگری از بازی طنز آمیز جنگ!
  • موسیقی دست ساز و گرافیک زیبا و نسبت به حجم
  • مبارزه با dudes به صورت خنده دار
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.