دانلود Hungry Dragon 1.2 – بازی آرکید و اکشن اژدهای گرسنه برای اندروید

انتشار: 29 بهمن 1396
ورژن: 1.2
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود Hungry Dragon 1.2 – بازی آرکید و اکشن اژدهای گرسنه برای اندروید

Hungry Dragon اژدهای گرسنه نام بازی جدید و زیبا در سبک آرکید با گیم پلی اکشن برای گوشی و تبلتهای اندرویدی می باشد که طراح و سانزده این بازی عالی کمپانی Ubisoft Entertainment (یو بی سافت) است که قبل از این بازی هایی، از این استودیو بازی سازی را در سایت قرار داده ایم که مورد پسند کاربران قرار گرفته است. خشم فزاینده ای در اژدهای گرسنه بیرون بکشید! بازی سرگرم کننده و خسته کننده بازی اکشن که در آن همه چیز و همه بستگی به توان وجود شما دارد! کنترل اژدها های وحشی به صورت تمام و کمال در اختیار شما است که به پرواز در آوردن آن در آسمان بی پایان و سعی خود برای سوزاندن بیگانه گان که به قلمرو شما وارد شده اند بخشی از این بازی زیبا است.

تا جایی که قادر هستید، یعنی تا انتهای قلمرو خود تمام دشمنان و کسانی که می خواهند به شما حمله کنند را نابود کنید که اینکار می تواند از طریق له شدن، خودن با طمع خوشمزه و حتی سوزاندن آتش درون وجود باشد. همچنین می توانید اژدهای بسیاری را برای به وجود آودن بازی زیبا و هیجان انگیز جمع آوری کنید که هر کدام از آن ها دارای قابلیت و ویژگی های منحصر به فردی هستند. البته می توانید در بازی عالی Hungry Dragon بسیاری دیگر از موارد را جمع آوری، باز و ایحاد کنید که بدون شک در فزایش جذابیت بازی تاثیر گذار خواهد بود! بازی Hungry Dragon در مارکت پرطرفدار و بزرگ گوگل (پلی استوری) امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را به خود اختصاص داده است.

برخی از ویژگی های بازی Hungry Dragon

  • گرافیک زیبا و بسیار عالی
  • کاوش و تخریب روستاها، جنگل ها، غارها، معادن و غیره
  • جمع آوری 10 اژدها خشونت آمیز با تنفس آتشین هر کدام منحصر به فرد
  • باز کردن لباس های دیوانه برای پرواز سریع تر، سوزاندن و خوردن
  • عبور و گذر از طریق موانع برای دسترسی به مناطق جدید و مناطق پنهان
  • خوراک بیشتر برای نمره بالاتر، اژدها را با غذاهای لذیذ راضی کنید!
  • فعال کردن آتش راش و آزاد کردن یک انفجار آتش برای سوراز همه مسیر!
  • وارد حماسه بزرگ 3D شوید و لذت ببرید
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.