دانلود The Catapult 1.1.4 – بازی آرکید برج منجنیق برای اندروید

انتشار: 8 بهمن 1396
ورژن: 1.1.4
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود The Catapult 1.1.4 – بازی آرکید برج منجنیق برای اندروید

The Catapult به ترجمه فارسی می شود (منجنیق) گیمی زیبا و رسگرم کننده در سبک آرکید با ترکیبی از بازی های اکشن و ویرانگر برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که سازنده آن استودیو BYV است. نحوه بازی گیم پلی به طریقی است که شما باید از  طریق آدمک های سیاه Stickman ها که در برج ها وجود دارند، از قلعه خود با استفاده از سلاح های مرگبار از جمله منجنیق دفاع کنید و دیگر برج های دشمنان را از محدوده بردارید و به سطح بالاتری خود را ارتقاء دهید. با رفتن به سطح بعدی دشمنان بسیار قویتر خواهند شد و شما نیز خودتان را در برابر آن ها محکم و قوی سازید تا نتیجه چالش های شما باخت نباشد!

نحوه بازی ساده است، ولی در عین حال چالش انگیز و نیاز به دقت و سرعت بالایی دارد که یک کنترل بصری ساده دارد، بر روی صفحه ضربه بزنید و برای انرژی کاتاپول بکشید و نیروی کششی را انتخاب کنید که بعد از باید نشانه گیری را دقیقی بر دشمنان داشته باشید و رها کنید.

ویژگی های بازی The Catapult

  • گرافیک با کیفیت بالا و زیبا
  • برج های هوایی با منجنیق های قدرتمند
  • گیم پلی آرکید و نسبتا آرام بازی از طریق دقت عمل
  • کنترل ساده و بصر از طریق ضربه زدن و کشیدن منجنیق برای نشانه گیری
  • استفاده از قدرت منجنیق و شکستن مکانیسم های نظامی و برج های محاصره
  • استفاده از سحر و جادو پرتاب سنگ های نابود کننده
  • امکان راتقاء برج و بسیاری دیگر از موارد
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.