دانلود Frontline Fury Grand Shooter 2.03 – بازی خشم تیرانداز خط مقدم اندروید

انتشار: 8 بهمن 1396
ورژن: 2.03
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Frontline Fury Grand Shooter 2.03 – بازی خشم تیرانداز خط مقدم اندروید

Frontline Fury Grand Shooter V2-vrije FPS Game (خشم تیرانداز خط مقدم) بازی بسیار زیبا و اکشن جنگی و تیراندازی با گیم پلی کمی مشابه به بازی محبوب کانتر برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که در مارکت گوگل پلی Tag Action Games به صورت رایگان منتشر شده است. شما در بازی به عنوان یک سرباز جنگنده و مبارز حرفه ای به سوی چالش های مرگبار برای کشتن و نابود کردن تروریست خواهید رفت که هر چقدر تیراندازی شما دقیق تر باشد؛ موفق تر خواهید بود و به راحتی می توانید چالش های حمله دشمنان را دفع کنید. همچنین اسلحه های مدرن و بسیاری برای استفاده در بازی وجود دارد که می توانید با بهروی از سلاح های مدرن؛ به عنوان تیرانداز ارتش با خشم خود مسیرهای چالش برانگیزی که وجود دارد را طی کنید و دشمنان را از سر راه خود بردارید! در این بازی رایگان تیراندازی شما شاهد هیجان های عالی به همراه جنگیدن های 3D در مناطق تروریستی و جذاب خواهید بود که بازی از گرافیک زیبا و بسیار عالی برخوردار است.

ویژگی های بازی Frontline Fury Grand Shooter

  • انواع سلاح های مدرن و عالی
  • امکان های جذاب و تروریستی
  • گرافیک زیبا و با کیفیت به همراه محيط های جذاب 3D
  • طراحی شده در سبک به خصوص بازی اول شخص تیراندازی FPS
  • وجود ماموریت های هیجان انگیز و فوق العاده
  • گیم پلی جنگی و چالشی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.