دانلود Super Bull Fight 1.300 – بازی نبرد گاوهای فوق العاده اندروید

انتشار: 6 دی 1398
ورژن: 1.300
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Super Bull Fight 1.300 – بازی نبرد گاوهای فوق العاده اندروید

Super Bull Fight یکی از بازی های جذاب و زیبا و با گیم پلی متفاوت نسبت به دیگر بازی های مشابه است که توانسته در پلی اسنوری با عرضه استودیوی SuperGaming آمار دانلود را تا عدد میلیون افزایش دهد و امتیاز رو بالای 4.0 متوقف نماید!

Super Bull Fight یک بازی محلی چند نفره است که می توانید با دوستان خود در دستگاه های اندرویدی تجربه شیرین و چذابی را داشته باشید. بازی آسان است ، ولی در هر حال با دارا بودن گیم پلی با کنترل های صاف و فیزیک دیوانه می باشد که سختی های خود را به وجود می آورد. بعد از همه موارد شما در بازی شاهد برخوردهای خشن و جالب از گاو های وحشی و عصبانی خواهید بود که نبردی متفاوت را ار جنگ حیوانات محدود شده به شکل می آورد و قدرت بازیکنان را در این زمینه انتخاب و فرستادن به میدان چالش می کشد!

رفته شده قادر خواهید بود کارت های جدید را جمع آوری کنید و حتی وارد بازی آنلاین با دوستان در یک موبایل دستگاه شوید و جذابیت هیجان را چند برابر کنید! انیمیشن و گرافیک طراحی شده با کیفیت بالا از ویژگی های اصلی این بازی است.

ویژگی های بازی Super Bull Fight

  • game گیم پلی مبتنی بر خط جهت رو در رویی با  حریفان جهت کسب پیروزی
  • جمع آوری کردن تمام کارت ها و بروز نمودن
  • گاوهای قدرتمندتر احتیاج خواهید داشت
  • ایجاد استراتژی و بر گزینه گرفتن هم سبک برای بردهای سریع
  • قابلیت بازی آنلاین یا دوستان خود در همان صفحه نمایش
  • با سرگرمی و انفجار زیادی با هم بازی کنید
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.