دانلود Zombie City : Survival 1.7 – بازی بقا شهر زامبی اندروید

انتشار: 9 آذر 1398
ورژن: 1.7
دانلود Zombie City : Survival 1.7 – بازی بقا شهر زامبی اندروید

Zombie City : Survival به زبان شیرین فارسی ( شهر زامبی : بقا ) یک بازی نسبتا جدید ، قابل اجرا در موبایل های اندرویدی با یادآوری سبک بقا و نقش اول شخص اکشن به همراه امکانات و ویژگی های منحصر به فردی می باشد. این بازی زیبا از سوی استودیو بازی سازی JoyMore GAME مورد عرضه و انتشار از طریق گوگل پلی در نظر گرفته شده است و قبل از این بازی های دیگر از این طراحان بازی را نیز در وبسایت معرفی کرده ایم.

بازی شهر زامبی رویان گر، شهری است که توسط زامبی ها مورد حمله و نابودی قرار گرفته و زندگی در شهربه شدت سخت و مرگبار قرار داده است. برای زنده ماندن ، باید خود را مسلح کنید و از این شهر خطرناک فرار کنید! البته یه جاهایی باید رو به رویی خود را با ترس های زامبی آماده نمایید و در این شهر که با مرگ پوشیده شده است ، مردد بودن و مهربانی همانند مرگ است. کاری که شما باید انجام دهید این است که تیراندازی و کشتن همه زامبی ها را در دید خود نگه دارید و همانطور که آنها به شما رحم نمی کنند و شما نیز نباید به آنها رحم کنید. شما رفته رفته درگیر چالش بیشتر خواهید شد و محیط های ترسناک جدید به همراه سلاح های بیشتر که جذابیت و هیجان را افزایش خواهد داد!

بازی Zombie City : Survival دارای نسخه مود بود که در نسخه در ادامه مطلب از طریق لینک مستقیم قابل دانلود و اجرا است و در صورت برخورد با مشکل در کمترین زمان می توانید از طریق دیدگاه ها به جواب خود برسید.

ویژگی های بازی Zombie City : Survival

  • صحنه نبرد واقع بینانه HD
  • گفتگوی داستانی غنی و واقعی
  • سیستم دستیابی قدرتمند و جامع
  • تجهیزات متنوع و سیستم مهارت
  • رایگان و با طراوت تیرانداز شخص ثالث
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.