دانلود Steampunk Syndicate 1.0.7.1 – بازی برج دفاعی اندروید

انتشار: 9 مرداد 1396
ورژن: 1.32
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Steampunk Syndicate 1.0.7.1 – بازی برج دفاعی اندروید

Steampunk Syndicate یک بازی برج دفاعی منحصر با عناصر بازی های کارت های کلکسیونی به فرد در سبک بازی های استراتژی و اکشن می باشد که توسط استودیو بازی سازی stereo7 games پلتفرم های مختلفی طراحی و عرضه شده است. داستان بازی از جایی شروع می شود که عصر بخار آغاز شده هست که یک انقلاب بزرگ با شکست نیروهای شورشی پیشروی پایان یافته است. تنها چند قهرمان برای متحد کردن نیروها و شکست دشمنان وجود دارد که تنها آن ها می توانند از رسیدن سندیکای به قدرت جلوگیری کنند. به صورت محرمانه شورشیان مدرن، مدافعان یک روبات غول پیکر را ساخته اند و آخرین امید به سرکوب کردن استبداد شروع کردن یک جنگ مرگبار و دوباره است!

شما در بازی باید امواج دشمنان را با ساخت برج های دفاعی مختلف نابود کنید  که حتی می توانید برج ها را در انواع مختلف بسازید: تفنگ تیر انداز، آتش نشانی، بمب افکن و الکتروتوت و … که در آن امکان کنترل واحد های خص نیز وجود دارد. بازی Steampunk Syndicate آیتم های بسیاری را دارد که می توانید از ان ها در بازی استفاده نمایید.

برخی از ویزگی های بازی Steampunk Syndicate

  • گیم پلی استراتژی و اکشن با صحنه های جذاب
  • یک بازی برج دفاعی محصر به فرد
  • ربات های غول پیکر با توانایی های عالی
  • وجود شخصیت های کاریزماتیک بازی
  • سلاح های مختلف با سطح های مختلف
  • امکان استفاده از بسیاری آیتم های ویژه
  • وجود چهار نوع برج دفاعی مختلف
  • داستان سرگرم کننده و جذاب بازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.