دانلود Bomb Hunters 2.0 – بازی آرکید شکارچیان بمب اندروید

انتشار: 20 تیر 1396
ورژن: 2.0
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Bomb Hunters 2.0 – بازی آرکید شکارچیان بمب اندروید

Bomb Hunters شکارچیان بمب بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک آرکید می باشد که توسط استودیو بازی سازی Craneballs طراحی و در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان برای گوشی و تبلت های اندرویدی عرضه شده است و ما در این مطلب تصمیم گرفتیم آن را برای شما کاربران گرامی سایت میلاد دانلود قرار دهیم. همانطور که از نام بازی پیداست شما در بازی به عنوان یک متخصص نابودگر بمب قرار دارید و کار شما تنها خنثی کردن بمب های به کار گذاشته است. البته باید در نظر داشته باشید که زمان بسیار محدود هست و شما باید تصمیم خود را برای کشیدن سیم بگیرید که آیا این سیم آبی یا قرمز است!؟ در ابتدا بازی آسان است، ولی به مرور شما با چالش های بسیاری رو به رو خواهید شد که یکی از این چالش ها وجود بمب ها در یک میدان جنگی با تیراندازهای دشمن و گرانودرها محافظت شده است که کار شما را برای رسیدن به بمب بسیار دشوار کرده و تمرکز لازم را از شما گرفته است.

بعضی از بمب ها سر خود به چرخش می رسانند که نیاز است شما به صورت دستی و با قطع سیم های مناسب بمب را خنثی کنید. اگر شما هم می خواهید توانایی خود را در خنثی کردن بمب امتحان کنید و پیشنهاد می کنیم این بازی عالی را از دست ندید و با انتخاب یکی از شخصیت های شکارچی بمب به شکار کردن بمب ها بروید و چالش های جدیدی را ایجاد کنید!

ویژگی های بازی Bomb Hunters

  • وجود 5 محیط متفاوت بازی
  • صرفه جویی در استفاده قدرت یو پی اس
  • وجود 10 شخصیت مختلف شکارچی بمب برای انتخاب
  • خنثی کردن یک بمب در میدان جنگی بی پایان در زمان محدود!
  • افزایش دادن مهارت های های خود را جهت خنثی کردن سریع بمب
  • جذابیت و لذت بردن از دفع و خنثی کردن بمب ها در زمان چالش انگیز!
  • دریافت و کسب دستاوردهای کامل
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.