دانلود Tank Battle: 3D Tank Wars – بازی اکشن و آنلاین نبرد تانک اندروید

انتشار: 9 آبان 1396
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Tank Battle: 3D Tank Wars – بازی اکشن و آنلاین نبرد تانک اندروید

Tank Battle: 3D Tank Wars – Online Tank Games نبرد تانک بازی زیبا و عالی در سبک جنگی اکشن برای سیستم عامل محبوب اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی G2 Studio در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان برای بازی عرضه شده است. آماده شدن برای برخی از عملیات نبرد تانک ها در بازی جنگ 3D تانک ها! تلاش کردن خود برای حفاظت از این جهان از استبداد و نابودی، تبدیل نمودن خود به کاپیتان یک ارتش تانکرهای نظامی جهت کسب پیروزی های بیشتر در این نبرد تانک ها! در این بازی فرصتی برای شما فراهم میشود تا رهبری یک ارتش ساقه غول پیکر پر از تانک های نظامی قدرتمند را بر عهده بگیرید و خود را در مقابل بازیکنان دیگر از سراسر جهان به چالش جنگ و نبرد با یک دیگر بکشید و از گیم پلی لذت ببرید!

شما می توانید در بازی Tank Battle: 3D Tank Wars در برابر کارفرمایان غول پیکر در مبارزات گسترش از سراسر جهان و یا رفتن سر به سر با بازیکن دیگر در یک حمله چند نفره تانک بازی بپردازید، ولی در کل انتخاب با شماست و نزی می توانید به صورت انفرادی بازی نمایید.

ویژگی های بازی Tank Battle: 3D Tank Wars

  • طراحی گرافیکی در سطح جهانی هرگز این خوبی را ندیده است
  • دارای حالت جنگ شدید از مانند: مسابقه مرگ، مسابقه تیمی و …
  • وجود بیش از 40 اردوگاه در بیش از 3 قاره گسترش یافته در کل با ارمغان بی پایان!
  • 4 تانک ارتشی منحصر به فرد، کاملا قابل ارتقا و تنظیم: نور، متوسط، سنگین و ناوشکن …
  • نبرد تانک ها در زمان واقعی با بازی استراتژیک از طریق مقابله با رقبا از همه جهات!
  • دارای کنترل بازی فوق العاده و کاربر پسند برای یادگیری و استاد شدن در عرض چند دقیقه!
  • به چالش کشیدن ماموریت های روزانه که همیشه شما را برای بازگرداندن بیشتر.
  • به روزرسانی های منظم بازی و ضافه شدن ویژگی های بیشتر!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.