دانلود Pacific Rim Breach Wars 1.3.2 – بازی پازل اکشن جنگ ربات اندروید

انتشار: 25 فروردین 1397
ورژن: 1.3.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Pacific Rim Breach Wars 1.3.2 – بازی پازل اکشن جنگ ربات اندروید

Pacific Rim Breach Wars – Robot Puzzle Action RPG بازی از بیان جنگی روباتی در سبک پازل با ترکیبی از بازی های مبارزه ای اکشن برای گوشی و تبلت های اندروید میباشد. فرماندهی پایگاه روباتی خود را بسازید و برای دفاع از منطفه خود باید خود را به نیروی های قدرتمند انشانی و رباتی مجهز کنید. نحوه بازی همانند دیگر بازی های پازل و جورچین است، ولی با این تفاوت که هر حرکت صحیح از طرف شما در پازل می تواند به روبات خودتی کمک کنید تا به آسانی بتواند حرف خود را شکست دهید. در کل می توان گفت که هر حرکت صحیح و غلط سرنوشت ساز است و باید در حل پازل به خوبی فکر کنید! امکان ارتقاء در این بازی پازلی نیز وجود دارد که میتوانید اکثر موارد از روباتها تا توانایی های جدید را راتقاء دهید خود را با تکنولوژی جدید و سلاح های پیشرفته مجهز کنید!

یکی از ویژگی های اصلی بازی Pacific Rim Breach Wars امکان بازی کردن به صورت چند نفره را فراهم می کند که می توانید از طریق حالت آنلاین بازی با دیگر بازیکنان از سراسر جهان بازی بازی بپردازید و لذت ببرید! اگر برای اولین بار باشد که می خواهید یک بازی اکشن را در قالب یک بازی پازل اجرا کنید، حتما برای شما هیجان انگیز و خوش آیند خواهد بود که می تواند ساعت ها سرگرم تان کند. لازم به ذکر است که شما در بازی با رقابت از طریق دیگر بازیکنان به رتبه بندی های مختلفی دست خواهدی یافت که باید سعی خود را برای بالا بردن رتبه خود بکنید!

ویژگی های بازی Pacific Rim Breach Wars

  • گیم پلی هسته ای لذت بخش با رفش مبارزه ای استراتژی
  • جنگ علیه برابر بیش از 25 هیولا با هوندر از جنگ های منحصر به فرد
  • مأموریت های روزانه برای سرگرمی بیشتر در بازی
  • جمع آوری و سفارشی سازی بیش از 50 جواهر منحصر به فرد
  • رقابت به تنهایی یا پیوستن به یک گروه در رده های چند نفره با امکان گپ زدن
  • طراحی شده در سبک پازل با مبارزات اکشن
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.