دانلود Alive Rules : Fire On 1.5 – اکشن و تیراندازی بازی قوانین زنده اندروید

انتشار: 25 فروردین 1397
ورژن: 1.5
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Alive Rules : Fire On 1.5 – اکشن و تیراندازی بازی قوانین زنده اندروید

Alive Rules : Fire On بازی  اکشن تیراندازی به زامبی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که در آن به کشتار زامبی های خطرناک خواهید پرداخت که یک اشتباه می تواند شما را از قوانین زنده ماندن دور کند. خوش آمدید به عرصه گسترش مرگ و قهرمان! هدف شما نجات جهان از این شیوع خطرناک بیماری زامبی می باشد! هنگامی که شما از خواب بیدار می شوید، شما در یک جزیره بزرگ بیابانی رها شده اید که در کل میتوان گفت معدن زامبی ها است و هر طرفدار زامبی به سوی شما می آید. در این جزیره خالی، شما هیچ همکاران، حتی یک بازماندگان زنده را نمی توانید ببینید. شما خودتان تنها هستید که باید تمام سعی خود را بکنید هر قدر بتوانید زامبی ها را بکشید و از این جزیره خود را نجات دهید.

برای متوقف کردن موج مردگان باید خود را به چالش بکسید از طریق سلح های قدرتمندی که در ان جزیره وجود دارد خود را بلا بکشید و هر زامبی را از طریق ترکش های تفنگی نابود کنید! شما در بازی شاهد مکان های محیط های مختلفی خواهد بود که هر کدام از آن ها ترسناک تر از دیگری است که شما را وارد یک تجربه تیراندازی زیبا از صحنه های مرگبار در برابر زامبی های آدم خوار می کند! بازی Alive Rules : Fire On طراحی شده با کیفیت گرافیک بالا پر از صحنه ای عالی 3D می باشد که می تواند شما را ساعت ها سرگرم کشتار زامبی کند!

ویژگی های بازی Alive Rules : Fire On

  • وجود سطوح مختلف بازی
  • طراحی شده با صحنه ای عالی 3D
  • تیراندازی های جذاب و هیجان انگیز به زامبی ها
  • تجربه تیراندازی با سلاح های مدرن و پیشرفت
  • امکان ارتقاء دادن برخی از موارد موجود در بازی
  • محیط های مختلف و متفاوت برای انجما ماموریت
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.