دانلود Mutiny: Pirate Survival RPG 0.8.9 – بازی شورش دزدان دریایی اندروید

انتشار: 1 اردیبهشت 1400
ورژن: 0.8.9
سیستم مورد نیاز: 7.0
دانلود Mutiny: Pirate Survival RPG 0.8.9 – بازی شورش دزدان دریایی اندروید

Mutiny: Pirate Survival RPG (شورش دزدان دریایی) یک بازی عالی از چالش های دریا نوردی تا جنگ با جزایز می باشد که توسط استودیو بازی سازی Helio Games برای دستگاه های اندرویدی در پلی استوری عرضه شده است. چپ برای زنده ماندن به عنوان یک دزد دریایی در کارائیب! پس از یک شورش در کشتی خود ، خود را در یک جزیره دزدان دریایی تنها می بینید – بدون غذا ، بدون سلاح ، و فقط چند مرد ملوان در کنار شما ، که با این شورش به شما وفادار ماندند. اما وقتی چیزی برای از دست دادن ندارید ، آزادی واقعی آغاز می شود! آیا شما برای گذر از بازی های خطرناک دزدان دریایی آنچه لازم است را دارید؟ اثبات آن در حال انجام است.

برای پیوستن به یک ماجراجویی واقعی برای بازماندگان قدم بگذارید و از طریق یک گیم پلی RPG حماسی است که برای زنده ماندن در بازی های بی رحمانه جزیره باید در آن بجنگید. شما یک دزد دریایی هستید که از یک بقا واقعی در اقیانوس عبور می کنید و از رو بنابراین وسایل خود را جمع آوری نمایید و از طریق خدمه کوچک به ماجراجویی پر از چالش بقا دریایی وارد شوید.

ساخت قلعه جهت قلبه بر خواسته های خود و مدیریت آسان خدمه ها در راستای پیروزی ها و بقا. در واقع بازی Mutiny: Pirate Survival RPG گیم پلی بقا با با چالش های آر پی جی عالی به نمایش خواهد گذاشت و هر کاربری را سرگرم خود می کند.

ویژگی هایی Mutiny: Pirate Survival RPG

  • نبردهای PvP از طریق حملات و استراتژیک هاتی دفاعی
  • دارا بودن بیش از 100 دستور العمل
  • سفر به دریا با دزدان کارائب
  • دنیای پر ماجرا و چالش از طریق جزیره و مکان های مختلف
  • نصب بازی یعنی پیوستن به هزاران بازیکن دیگر از سراسر جهان
  • بازی آنلاین ماجراجویی با حالت PvP
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.