دانلود Imposter Smashers – Fun io games 1.0.6 – بازی خرد کننده برای اندروید

انتشار: 23 فروردین 1400
ورژن: 1.0.6
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Imposter Smashers – Fun io games 1.0.6 – بازی خرد کننده برای اندروید

Imposter Smashers – Fun io games یک بازی عالی در سبک پازل با گیم پلی سرگرم کننده و بسیار جذاب برای موبایل و تبلت های اندرویدی است. چگونه می توانید در یک عرصه پر از شیاد زنده بمانید؟ سر و صدا و فرار و خرد کردن دشمنان می توانند برای زنده ماندن شما تضمین دهد. برای پیروزی در این امر ، ماموریت شما ساده است که شما از طریق یک چکش عظیم دیگر خدمه ها رو شکست دهید ، قدرت آنها را برای بزرگتر شدن و قویتر شدن مصرف نمایید ، تنها زنده ماندن در میدان جنگ باشید. با این حال ، مراقب باشید و سعی کنید از برخورد با سایر فریبکاران حیله گری جلوگیری کنید ، در غیر این صورت ، خرد خواهید شد. شما می توانید برای اضافه کردن هیجان بیشتر از بین نقش های خدماتی انتخاب کنید که از جمله شکارچی ، کاپیتان، خدمه و … با مهارت ها و موارد نامحدود.

در بازی Imposter Smashers می توانید نقش ها را تعیین کنید و خود را نیز از لحاظ سلاح ارتقا دهید تا جذابیت بیشتر را در بازی شاهد باشید. چالش های بی شمار از طریق بازی آنلاین و آفلاین که ساعت ها وقت شما را می تواند به خود اختصاص دهد. همچنین کنترل های ساده بازی با گیم پلی اعتیادآور و فوق العاده که از گرافیک با کیفیت نیز برخوردا است و تجربه عالی را از یک بازی اندرویدی در سبک پازل فراهم می سازد. ای نبازی عالی طراحی شده توسط استودیو بازی … می باشد که در گوگلی توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را به خود اختصاص دهد و به دانلود بیش از یک میلیونی برشد.

امکانات و ویژگی های بازی Imposter Smashers – Fun io games

  • گیم پلی آسان و اعتیاد آور
  • نحوه بازی آسان ولی چالشی ( کنترل فقط با یک انگشت )
  • نقش های جدی با شکل و مهارت های چشمگیر
  • طراحی شده با گرافیک عالی
  • چالش های بی شماری ، تفریح ​​بی شماری
  • امکان بازی در دو حالت آنلاین و آفلاین
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.