دانلود Zombie 3D Gun Shooter 1.2.5 – بازی تیراندازی به زامبی ها اندروید

انتشار: 9 اسفند 1399
ورژن: 1.2.5
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Zombie 3D Gun Shooter 1.2.5 – بازی تیراندازی به زامبی ها اندروید

Zombie 3D Gun Shooter- Fun Free FPS Shooting Game یک بازی عالی و زیبا برای اندروید می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Fun Shooting Games For Free است که قبل از این بازی های همچن جنایت های شهری را از این استودیو بازی سازی قرار داده ایم. ویروس زامبی از کنترل خارج شده است! زامبی های در حال تکامل در حال تسخیر جهان هستند! شما یکی از کماندوی نیروهای ویژه کاملاً آموزش دیده هستید و ماموریت شما مبارزه با زامبی ها است. شما باید در این ترور همه زامبی ها را بکشید و زنده ماندن را در نبرد تجربه نمایید. وجودئ شرایط زامبی ها زنده ماندن و بقا را خیلی سخت کرده است ولی اینجا شما می توانید از یک زرادخانه پر از سلاح های جنگی انتخاب کنید و در محیط های وحشتناک در برابر مردگان متحرک نبرد کنید.

بازی Zombie 3D Gun Shooter از گرافیک 3D واقع گرایانه و انیمیشن های جالب عالی برخوردار می باشد که مدل های ترسناک زامبی را به نمایش می گذارد. همچنین طراحی شده با کنترل آسان و کنترل صاف است که بازی راحت کرده و این مورد در سرگرم بودن بازی تاثیر بالایی دارد. ای نبازی بهینه سازی شده به طور کامل حتی برای دستگاه های ضعیف است که کاربران از اجرای آن لذت ببرند. آخرالزمان اینجاست ، شما می توانید با نصب این بازی خود را در دنیای آلوده شده به چالش بکشید.

ویژگی های بازی Zombie 3D Gun Shooter

  •  گرافیک 3D واقع گرایانه و انیمیشن های جالب
  • مدل های مختلف ترسناک زامبی
  • طراحی شده با کنترل بازی آسان و کنترل صاف
  • وجود سلاح های مختلف ، نارنجک و …
  • مهارت دیدن برای جنگ با زامبی ها
  • بهینه سازی کامل حتی برای دستگاه های ضعیف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.