دانلود Hopeless Land: Fight for Survival 1.0 – بازی بقا سرزمین ناامیدی اندروید

انتشار: 7 تیر 1397
ورژن: 1.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Hopeless Land: Fight for Survival 1.0 – بازی بقا سرزمین ناامیدی اندروید

Hopeless Land: Fight for Survival به زبان فارسی (سرزمین ناامیدی: بقا برای مبارزه) یک از بازی های جدید و بقای اندرویدی می باشد. این بازی توسط استودیو بازی سازی HERO Game به صورت رایگان در پلی استوری گوگل ، یعنی گوگل پلی عرضه شده است که در مدتی نه زیاد توانسته محبوبیت عالی را بین کاربران کسب کند. بازری دارای بسیاری از ویژگی های هوشمندانه است که در کل آنلاین بوده و بازیکنان را از سراسر جهان به بقا فرا می خواند. بازی نحوه با هدف بازی های مختلف را فراهم می کند که می توانید در آن به کارهای مختلف از جمله رانندگی با هلی کوپتر را تجربه کنید و مبارزه مدرن هوا به زمین به وجود آورید. همچنین شما می توانید از احساسات فوق العاده خنک تیراندازی با عملیات آسان نهایت لذت را ببرید که در هر بازی نمی توان شاهد آن ها باش!

در کل بازی به بقا وصل است و هدف اصلی شما همانند دیگر بازی های بقای اندرویدی زنده ماندن است که سعی کنید برای زنده ماندن در آخرین زمین جنگ بی پایان شرکت کنید. بسیاری از سلاح های مرگبار و مختلف در اختیار شما قرار داده خواهد شد که می توانید تجربه زیبا و پرهیجان را از طریق آن ها در این بازی آنلاین به وجود آورید. همانطور که در اتبدای پاراگراف قبلی نیز گفتیم بازی Hopeless Land: Fight for Survival آنلاین است و نیاز به اینترنت دارد و بازیکنان مختلف را از سراسر جهان به دنیایی بقا وارد می کند. همچننی لازم به ذکر است که 4.2 از 5.0 با بیش از 5 میلیون بار دانلود در مارکت گوگل پلی آماری است که توانسته توسط کاربران به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Hopeless Land: Fight for Survival

– امکان انتخاب بسیاری از سلاح های مرگبار و مختلف

– چالش بازی کنان مختلف از سراسر جهان در جزیره جنگ زده برای بقا

– طراحی جذاب و هیجان بازی با ساختمان های آسیایی و محیط و میدان آشنا بازی

– گیم پلی تاکتیکی با انجام کارهای تیمی با استراتژی بالا

– وجود بسیاری از وسایل نقلیه از جمله هیلیکوپتر، ماشین و …

– داشتن کنترل صاف و بصری عالی

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.