دانلود Space Commander 1.0.50.2 – بازی فرمانده فضایی برای اندروید

انتشار: 4 تیر 1397
ورژن: 1.0.50.2
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Space Commander 1.0.50.2 – بازی فرمانده فضایی برای اندروید

Space Commander یک بازی آنلاین عالی با شبیه سازی زیبا در سبک بازی های استراتژی برای اندروید می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Gamegou Limited است. فرماندهان به رهبری ناوگان خود از سراسر جهان مشغول هستند! تسلط بر کل جهان در فرمانده فضایی وجود دارد که می توانید با روش و سبک خود به آن دست یابید! بازی به شبیه سازی نسل جدید از جنگ های استراتژیک بین انسان می پردازد که تجربه جذاب و عالی را فراهم می سازد. موارد بسیار زیادی در بازی به عنوان باز کردن، جمع آوری و ارتقاء وجود دارند که تعداد زیادی از واحدها، مهارت های جنگی و ساختمان های دفاع را می توانید به این شکل دنبال کنید و ادامه خود را از جهان فضایی و دیگر با موفقیت همراه کنید.

همانطور که در ابتدای پاراگراف قبلی گفته شد، بازی آنلاین است و رقابت های شما در برابر دیگر بازیکنان از سراسر جهان می باشد که شما را به چالشی جهانی و عالی دعوت می کند که در آن می توانید قدرتی فضایی برای خود اختصاص دهید. همچنین شما در راستای موفقیت می توانید با دیگر بازیکنان یک ناوگان و اتحادیه تشکیل دهید با دوستان خود که به یک دیگر کمک کنید. در حد نیاز از بازی براتون توضیح دادیم که در صورت نیاز می توانید آخرین ورژن آن را دانلود کنید و به هر و مرج جهانی از دنیای فضایی بپردازید!

ویژگی های بازی Space Commander

– به کار گیری تعداد زیادی از واحدها، مهارت های جنگی و ساختمان های دفاع

– مبارزه با دیگر بازیکنان در مسابقات مختلف و زمان واقعی

– پیوستن یا ساختن یک ناوگان از اتحاد بازیکنان دیگر و دوستان

– رهبری ارتش خود به فتح سیارات مختلف برای به دست آوردن منابع بیشتر

– ساخت ارتش خود برای به اجرا گذاری در برابر دیگر بازیکنان از سراسر جهان

– هرج و مرج میدان جنگ، ماموریت فضایی، مأموریت های ویژه با انواع چالش ها

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.