دانلود Angry Gran 1.8.6 – بازی مادر بزرگ عصبانی اندروید

انتشار: 14 تیر 1397
ورژن: 1.8.6
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Angry Gran 1.8.6 – بازی مادر بزرگ عصبانی اندروید

Angry Gran بهترین مادر بزرگ عصبانی بازی سرگرم کننده و جذاب مخصوص بازی در گوشی های اندروید است. شاید شما هم در دیگر بازی های اندروید از جمله بازی Angry Gran Run – Running Game با مارد بزرگ عصبانی آشنا شده اید که عنوان شخصیت اکشن و ضرب و شتمی را به خود گرفته است. قرار دادن همسایگان در اجرای ضرب و شتم بخشی از این بازی است که در آن شما می توانید شاهد خیابان های مورد تخریب قرار گرفته خود باشید. شما باید پیر زن عصبانی را به خوبی هدایت کنید، به طوری که به موقع دیگران را مورد ضربه زدن قرار دهید و یا از دست پلیس در برید! سلاح های بسیار از جمله سرد (وسایل) در بازی وجود دارند که باید آن ها را رفته رفته کشف و جمع آوری کنید. این سلاح ها عبارتند از چتر، رولینگ، چکش و … !

در بازی خط پایانی تعیین شده است که وقتی به آن خط پایان برسید ، یعنی میشه گفت به نوعی بازی را بردید. ولی در بازی باید سعی کنید با ضرب و شتم قرار دادن شخصیت های مختلف از جمله پلیس، همسایگان و .. به پول و سکه یا … دست یابید و تا بتوانید دست پر از بازی خارج شوید. هر چقدر بیشتر سکه جمع اوری کنید ، سریعتر نیز می توانید موارد مختلف از بازی را جمع آوری و باز کنید. بازی Angry Gran Best Free Game از حجم کم و کیفیت بازی مطلوبی برخوردار است که در مارکت پلی استوری گوگل توانسته با جذب کاربران به گیم پلی عالی خود، امتیاز 4.1 از 5.0 را با تعداد دانلود بالای 10 هزار به خود کسب کند و یکی از محبوب ها شود!

ویژگی های بازی Angry Gran

– تلاش و چالش برای سریدن دست پر به خط پایان هر مرحله

– مورد ضرب و شتم قرار دادن اکثر شخصیت های مختلف

– وجود افراد عصبانی با شخصیت های متفاوت به عنوان پلیس و …

– جمع آوری سکه و خرید بسیاری از موارد جدید از جمله سلاح

– وجود سلاح های مختلف برای جمع آوری

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.