دانلود GetMeBro! 1.1.7 – بازی اکشن و عالی برای اندروید

انتشار: 29 بهمن 1395
ورژن: 1.1.7
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود GetMeBro! 1.1.7 – بازی اکشن و عالی برای اندروید

GetMeBro بازی جدید در سبک اکشن با گیم پلی مبتنی بر مهارت بدون مکانیک و پرداخت به برنده برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. این بازی چند نفره منحصر به فرد است که در بازی به عنوان یک مبارز قهرمان وارد میدان جنگ می شوید که دست کشیدن از پایین مخالفان خود، در یک مسابقه بی رحم برای زندگی شما! ایجاد بهترین استراتژی و اطمینان از پیروزی خود با انتخاب از انواع توانایی و قابلیت ها برای مبارزه تا اب دشمنان برای پیروز شدن. از ویژگی های این بازی زیبا می توان به سفارشی کردن شخصیت ها، باز کردن توانایی های جدید، مسابقات جذاب و خطرناک، اضافه کردن یک نبرد با بازیکنان از سراسر جهان و …. اشاره نمود. GetMeBro یک بازی چالشی است که می توانید دوستان خود را نیز به چالش بکشید! این بازی جذاب توانسته است در پلی استوری امتیاز 4.0 از 5.0 را کسب کند!

برخی از ویژگی های بازی GetMeBro

  • دارا بودن گیم پلی مبتنی بر مهارت بدون مکانیک پرداخت به برنده
  • امکان اضافه کردن یک نبرد با بازیکنان از سراسر جهان
  • پیدا کردن بهترین ترکیب از توانایی برای نقشه فعلی از بازی
  • بازکردن پاداش های جدید بازی
  • نقشه جدید چالشی و جذاب
  • امکان سفارشی کردن شخصیت خود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.