Clumsy Ninja 1.27.0 – بازی نینجای دست و پا چلفتی برای اندروید + دیتا

انتشار: 18 دی 1395
ورژن: 1.27.0
سیستم مورد نیاز: 2.2.3 به بالا
Clumsy Ninja 1.27.0 – بازی نینجای دست و پا چلفتی برای اندروید + دیتا

Clumsy Ninja نینجای دست و پا چلفتی یک بازی تک نفره و محبوب که توسط استودیو بازیسازی NaturalMotionGames Ltd برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس منتشر شده است که حتی، در مارکت گوگل پلی نیز استقبال زیادی داشته است. بازی نینجای دست و پا چلفتی نسل بعدی از شخصیت های تعاملی است! او می تواند حس، احساس، حرکت و واکنش منحصر به فرد در هر زمان نشان دهد که شما نیز از هوشمندی بازی حیرت زده خواهید شد. در بازی باید نینجا دوست داشتی و دست و پا چلفتی را آموزش دهید تا به یک نینجا یا جنگجوی واقعی تبدیل شود که این کار برای شما به هیچ وجه آسان نخواهد بود که یک دست و پا چلفتی را به جنگجو واقعی تبدیل نمایید! آموزش دادن ترفندهای جدید و حرکت نینجا فوق العاده ویژه به نینجا و سفر کردن به مکان های متنوع زیبا و دیدار با شخصیت های مختلف و تکمیل کردن ماموریت های جدید که بازی را بسیار جذابتر می کند برای کاربران. یکی از ویژگی های عالی بازی دارا بودن بیش از 70 آیتم های تعاملی منحصر به فرد، از جمله: وسایل بازی، پانچ کیف، اسلحه توپ، یک مرغ و غیره! شما می توانید لباس های نینجا را سفارش سازی کنید، از جمله: لباس، کمربند و کلاه و حتی این امکان وجود دارد که عکس بگیرید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید! Clumsy Ninja بازی اکشن فوق العاده با کیفیت گرافیک عالی است و از اندروید پایین 2.3 و بالاتر نیز پشتیبانی می کند.

ویژگی های بازی Clumsy Ninja

  • گرافیک عالی
  • دارای هوشمصنوعی بالا: حس، احساس، حرکت و واکنش  منحصر به فرد در هر زمان
  • امکان سفارشی کردن لباس و به اشتراک گذاشتن
  • بیش از 70 آیتم های تعاملی منحصر به فرد: وسایل بازی، پانچ کیف، اسلحه توپ و …
  • سفر کردن به مکان های مختلف و متنوع و دیدار با شخصیت های جدید
  • ماموریت های کامل و باز کردن آیتم های سرگرم کننده جدید
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.