دانلود Bus Rush 2 Multiplayer 1.22.6 – بازی دویدن در مسیر اتوبوس 2 اندروید

انتشار: 10 تیر 1397
ورژن: 1.22.6
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Bus Rush 2 Multiplayer 1.22.6 – بازی دویدن در مسیر اتوبوس 2 اندروید

Bus Rush 2 Multiplayer نسخه دوم از بازی جذاب و سرگرم کننده Bus Rush برای اندروید می باشد که قبل از این نسخه اول آن از سوی استودیو بازی سازی Bus Rush طراحی و مورد عرضه قرار گرفته است که حال نسخه دوم آن را قصد معرفی برای کاربران و دوستداران نسخه قبلی آن داریم. این نسخه از جدید و دو بازی ، نسبت به نسخه اول تغییرات چشمگیری از لحاظ های مختلف بر خود گرفته است که داریا جذاب و سرگرمی بالایی نسبت به نسخه اول می باشد. ولی دارای گیم پلی با نحوه بازی مشابه به نسخه اول است که بنوعی تغییرات زیادی روش نشده است که جذابیت بازی را پایدار کرده. پرش انجام دهید، به چپ و راست حرکت کنید تا به مشکل برنخورید و خود را به بهترین شیوه از موانع عبور دهید تا بیشتر از همه بتوانید سکه جمع آوری کنید!

اجرا در اطراف ریو و جمع آوری تمام سکه ها بخشی اصلی از بازی است که هر چقدر بتوانید سکه بیشتر را جمع آوری کنید، بهتر می توانید موارد جدید را باز کنید.  در اتوبوس راش 2 ، چهار شخصیت مختلف را جهت انتخاب فراهم کرده است که می توانید به دلخواه انتخاب کنید و به بازی بپردازید که نام های آن ها عبارتند از Roy Zoey، Darryl، Katie. همچنین شما می توانید شخصیت خود را انتخاب کنید با خرید اقلام مختلف مانند تی شرت، شلوار و کفش آن ها را به دلخواه سفارشی کنید. امکان ارتقاء دادن بسیاری از موارد وجود دارد که باعث افزایش قدرت و توانایی اجرایی بازی می شود. بازی Bus Rush 2 Multiplayer در مارکت گوگل پلی به عنوان نسخه ابندایی عرضه شده است که توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را با بیش از 5 میلیون بار به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Bus Rush 2 Multiplayer

– 4 کاراکتر و شخصیت مختلف Roy Zoey، Darryl، Katie

– 4 مجموعه موضوعی و 6 پایه به طور کامل قابل تنظیم از لحاظ لباس

– 3 حالت بازی بی پایان، سطوح و چند نفره

– اجرا کردن و عبور از موانع شهر ممتاز ریودوژانیرو

– دارای گرافیک عالی و صداها نسبت به نسخه اول

– بیش از 5 قدرت یو پی اس و تقویت کننده

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.