دانلود Angry Gran Run 1.59 – بازی فرار مادر بزرگ عصبانی اندروید

انتشار: 14 دی 1396
ورژن: 1.59
سیستم مورد نیاز: 3.0 به بالا
دانلود Angry Gran Run 1.59 – بازی فرار مادر بزرگ عصبانی اندروید

Angry Gran Run – Running Game یک بازی زیبا و بسیار عالی از سوی استودیوی بازی سازی Ace Viral برای گوشی و تبلت های اندروید طراحی و تولید شده است. داستان از آن جا شروع می شود که مادربزرگ توسط فرزنده عامل سفید در پناهگاه عصبانی قفل شده است؛ او فرار می کند و به کمک شما نیاز دارد تا او را از طریق خیابان ها هدایت و در نهایت نجاتش دهید! داستان بازی برای شما نیز جذاب است. در طول بازی شما فقط مادر بزرگ را هدایت می کنید تا به موانع ای که در خیابان وجود دارد، برخورد نکند. در بازی شما شاهد اجراهای مختلف به مراه چالش های جذاب از جمله پرش، تار و لغزش در سراسر طول مسیر از موانع مختلف در این بازی بی پایان خواهید بود!

شما می توانید شخصیت های دیگر را در بازی بازکنید و آن ها را برای فرار از دست دایناسور خطرناک به میدان بفرستید و چالش های جدید را ایجاد کنید که شما می توانید اجراهای خود را از طریق جنگل، مترو و دیگر مکان ها آغاز کنید. بازی Angry Gran Run یکی از بازی های زیبا و عالی است که دارای گیم پلی رقابتی است و در مارکت گوگل به صورت رایگان عرضه شده که توانسته نزدیک به 100 میلیون بار دانلود، امتیاز 4.2 از 5.0 را کسب کند و خود را به یکی از بهترین محبوبترین بازی های اندروید تبدیل کند!

ویژگی های بازی Angry Gran Run

  • کم حجم و رایگان بازی 3D
  • فرار از طریق جنگل، خیابان های شهر، مسیر متر و …
  • اجرای، پرش، تار و لغزش در عبور از موانع
  • وجود موانع مختلف و بسیار در طول مسیر
  • گیم پلی سرگرم کننده و بی پایان!
  • امکان سفارشی کردن کاراکترها
  • وجود موارد خرید و ارتقاء در بازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.