دانلود Major Mayhem 108 – بازی اکشن ضرب و شتم بزرگ اندروید

انتشار: 11 دی 1396
ورژن: 108
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Major Mayhem 108 – بازی اکشن ضرب و شتم بزرگ اندروید

Major Mayhem یک بازی عالی اکشن و بسیار هیجانی با دنیایی از ماجراهای ضرب و شتم های بزرگ است که در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان برای سیستم عامل محبوب اندروید عرضه شده است. نام بازی به ترجمه فارسی ضرب و شتم بزرگ می شود که همانطور از نامش پیداست یک بازی عالی اکشن کامل است و شما را با چالش های ضرب و شتم بسیار رو به رو خواهد کرد! در بازی شما در حال اجرای ماموریت قرار دارید و باید آن را تکمیل کنید که این هدف شما را با چالش های بسیاری رو به رو خواهد کرد. تفنگ خود به اجرا بگذارید و از طریق محیط های زرق و برق دار 3D عبور کنید تا بتوانید همکار خود را که توسط نیروهای شیطانی ربوده شده است را نجات دهید و ماموریت را به اتما برسانید.

اسلحه، نارنجک و مجموعه ای از ابزارهای دیگر برای نابودی دشمنان در اختیار شما قرار گرفته است که باید از آن ها به خوبی استفاده نمایید و دشمنان را برای همیشه نابود کنید و البته به آسانی که فکر می کنید نیست! بازی Major Mayhem دارای صحنه های جذابی است که می توانید با گرافیک بازی از آن ها نهایت لذت را ببرید! همچنین این بازی در مارکت گوگل پلی اندروید نزدیک به 50 میلیون بار دانلود شده است که آمار کمی نیست!

برخی از ویژگی های بازی Major Mayhem

  • وجود 100 دستاورد
  • دارای 4 حالت بازی زیبا و جذاب
  • وجود 45 سطح اقدام بدون توقف
  • گرافیک زیبا و بسیار جذاب با صحنه های زر و برق دار
  • نبرد در راه پر از دشمنان خطرناک از کویر تا جنگل
  • 150 ماموریت هدفدار با هیجانی عالی از چالش های ضرب و شتم
  • 42 لباس و کلاه موجود برای انجام وجدان مد محبوب خود
  • وجود 20 سلاح منحصر به فرد در زرادخانه
  • شاهد 5 قدرت یو پی اس و عالی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.