دانلود Amazing Run 3D 1.0.9 – بازی دویدن شگفت انگیز اندروید

انتشار: 13 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.0.9
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Amazing Run 3D 1.0.9 – بازی دویدن شگفت انگیز اندروید

Amazing Run 3D دویدن شگفت انگیز یک بازی با گیم پلی اجرایی جذاب است که از سوی استودیو بازی سازی Words Mobile برای گوشی و تبلتهای اندروید میباشد. مجموعه ای از موانع های چالشی و خطرناک در راه شما وجود دارند که باید از طریق اجرای سریع از آن ها بگذارید و برتری خود را در راستای عبور از هر نواع موانع ثابت کنید. این بازی همانند دیگر بازی های اجرایی و دوندگی آسان نیست! بلکه بازی بخاطر داشتن موانع و بسیاری دیگر از آیتم ها چالشی است و شما را به نهایت تجربه چالش یک بازی سخت دویدن خواهد برد که در آن شما باید یک اشتباه کوچک نیز نباید کنید. اجرای خود از صعود، پرش، عبور و .. که راه خود را از طریق 4 محیط زیبا و چالش برانگیز به کار خواهید گرفت که هر کدام از محیط ها دارای جذابیت متفاوتی هستند!

این بازی سرعت بالایی برخوردار است که شما باید عملکرد بسیار سریع از خود نشان دهید تا بتوانید چالش ها یکی یکی پشت سر هم بگذارید. بازی دارای بیش از 50 عناصر مانع + بیش از 27 دستاورده با 40 سطح عالی می باشد که به نوعی یکی اتز بهتریین بازی های دوندگی با ویژگی هایش به حساب می آید! بازی Amazing Run 3D بازی ماجراجویی با گرافیک 3D و فیزیک واقع گرایانه است که در این بازی ورزشی منحصر به فرد، می توانید سرعت خود را افزایش دهید و از بازی کردن لذت ببرید. همچنین لازم به ذکر است که بازی در مارکت گوگل (پلی استوری) مورد استقبال کاربران اندرویدی قرار گرفته است و توانسته با جذب آن ها، به دانلود بیش از 10 میلیونی از سراسر جهان برسد!

ویژگی های بازی Amazing Run 3D

– گرافیک علی و با کیفیت رنگی و رنگی 3D

– 4 محیط زیست زرق و برق دار با 40 سطح عالی

– امکان انتخاب و سفارشی کردن 4 نوع مسابثه

– بیش از 50 موانع چالشی برای جلوگیری از عبور

– فیزیک واقع گرایانه با گیم پلی اجرایی عالی و زیبا

– 28 نوع دستاوردها

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.