دانلود Miraculous Ladybug & Cat Noir 4.4.30 بازی اکشن و عالی دویدنی اندروید

انتشار: 12 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.0.4
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Miraculous Ladybug & Cat Noir 4.4.30 بازی اکشن و عالی دویدنی اندروید

Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game (دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای) یک بازی فوق العاده از سوی استودیو بازی سازی Crazy Labs by TabTale طراحی شده است و برای گوشی و تبلت های اندرویدی در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان مورد عرضه قرار گرفته است.  این بازی دارای عالی و جذاب اکشن از ضرب و شتم های مختلف است، ولی در کل یک بازی اجرایی می باشد که در آن شما می توانید شاهد گیم پلی دویدنی عالی باشید و از بازی کردن لذت ببرید. با پیوستن به بازی شما ماموریت دارید که پاریس را نجات دهید که در همین راه به بسیاری از چالش های برانگیز و اعتیاد آور و فوق العاده سرگرم کننده بر خواهید خورد. در بازی پاریس، شهر مورد علاقه شما، در معرض دشواری و خطر است و تنها شما می توانید آن را از تخریب نجات دهید!

با تبدیل شدن به قهرمان همیشکی وارد جهان عجیب و غریب شوید که در آن به عبور از خیابان های پاریس و جا گذاشتن موانع خواهید پرداخت تا بتوانید دشمنان تخریبگر را شکست دهید. جهش در پشت بام ها و عبور از کوچه و خیابان برای رسیدن سریع به هدف و جلوگیری از برخی اتفاقات که در آن حتی شاهد برخی از آستم های جذاب انیمیشن خواهید بود که بازی را جذابتر کرده است. مدت زیادی نیست که بازی Miraculous Ladybug & Cat Noir در مارکت گوگل پلی استوری عرضه شده است که حتی در آن نسخه های ابتدایی منترش یافته است. وبسایت میلاد دانلود دو نسخه اصلی و مود Mod شده از بازی را جهت دانلود در ادامه مطلب قرار داده است که می توانید با لسنک مستقیم هر کدام که خواستید دریافت نمایید!

ویژگی های بازی Miraculous Ladybug & Cat Noir

– اجرای جهش در پشت بام ها و عبور از کوچه و خیابان

– موانع مختلف در سر راه برای جلوگیری از هدف

– برگرفته از شخصیت های انیمیشن Miraculous Ladybug & Cat Noir

– روبرو شدن با خائنانی خطرناک کرم تاریک، طوفانی آب و …

– گیم پلی اکشن اجرایی از دویدن مداوم

– جمع آوری نشانه ها و دیگر شگفتی ها پاریس

– جمع آوری عالی قدرت یو پی اس

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.