دانلود بازی فوتبال پی اس PES 2012 برای اندروید بدون نیاز به دیتا

دانلود بازی فوتبال پی اس PES 2012 برای اندروید بدون نیاز به دیتا

بازی فوتبال 2012 PES یک بازی شبیه سازی فوتبال به طور حرفه ای و عالی است که سال ها شاهد عرضه نسخه های مختلف و فوق پیشرفته از این بازی بودیدم که توسط کمپانی کونامی عرضه شده است.

این بازی برای کنسول های مختلف عرضه شده و یکی از آن ها پلتفرم موبایل برای سیستم عامل اندروید است که کاربران از جذابیت بسیار بالایی در هنگام استفاده از این بازی برخوردار می شوند.

این بازی دارای ده ها ویژگی فوق العاده و زیبا برای فراهم سازی یک بازی فوتبال لذت بخش با دوستان در پلتفرم ها می باشد. یکی از مشکلات بازی در موبایل های اندروید داشتن حجم بالای دیتا است که برخی از کاربران را از داشتن این بازی در موبایل خود محروم می سازد.

ما در این مطلب به درخواست کاربران عزیز و گرامی وبسایت میلاد دانلود قصد قرار دادن نسخه بدن دیتا بازی پی اس 2012 پی اس را داریم که می تواند جذابیت عالی را در موبایل برای دوستداران بازی مجموعه بازی های پی اس با حجم کم فراهم کند.

حجم فایل قرار داده شده در ادامه مطلب تقریباً 100 مگابایت است و خیلی ویژگی های نسخه های جدید پ...

دانلود Footbrawl Playground – بازی فوتبال در زمین بازی برای کامپیوتر

دانلود Footbrawl Playground – بازی فوتبال در زمین بازی برای کامپیوتر

Footbrawl Playground یک بازی عالی و بسیار کم حجم می باشد که توسط شرکت Kevin suckert طراحی و برای پلتفرم کامپیوتر منتشر شده است. این بازی یک گیم پلی فوتبالی متفاوت و بسیار خاص را به دارد که در آن ها فوتبال به نحوه دیگر بازی می شود که علاوه بر ورزشی بودنش اکشن نیز می باشد! در بازی یک زمین فوتبال طراح شده فیزیک وجود دارد که در آن شما به بازی فوتبال در سبک متفاوت و خاص می پردازید. بازی دارای حالت های قابل تنظیم زمین فوتبال است که برخی از آن ها عبارتند از حالت گرانشی کم، حالت حرکت آهسته، ماشین های رانندگی و … که جذابیت و هیجان بازی را چندان برابر کرده است.

در نظر داشته باشید که بازی Footbrawl Playground در مراحل اولیه به صورت دمو پیشرفته هست، ولی بعد در مراحل دیگر بسیار سخت خواهد بود و دارای چالش های بسیاری می باشد که می توانید خودتان را در آن ها امتحان کنید. حجم این بازی تنها 42 مگابایت می باشد که پیشنهاد می کنیم از دستش ندید و شما هم وارد دنیای فوتبال اکشن شوید!

دانلود Robot Soccer Challenge – بازی چالش فوتبال ربات ها برای PC

دانلود Robot Soccer Challenge – بازی چالش فوتبال ربات ها برای PC

Robot Soccer Challenge بک بازی جدید و بسیار جذاب در سبک ورزشی برای پلتفرم کامپیوتر است (PC) می باشد. در بازی شما مدیریت و کنترل ربات های فوتبالیست تیم خود را بر عهده دارید که از راه دور شبه کنترل ربات می پردازید. نشان دادن و نمایش توانایی های و مهارت های خود، در کنترل ربات و به پیروزی رساندن تیم خودو کسب مقام قهرمانی.بزی دارای حالت سریع و هیجان انگیز و سرگرم کننده نیز است که گیم پلی متفاوت و بسیار جذاب و دوستانه دارد. بازی چالش فوتبال ربات ها توسط فوتبال و جنگ ربات رباتیک نشان می دهد الهام گرفته است.

بازی Robot Soccer Challenge دارای قابلیت های عالی می باشد که کاربران می توانند با بازی کردن لذت ببرند. پرورش و آموزش اولیه کنترل بازی روبات برای انجام بهتر بازی و قهرمان شدن یا انتخاب کشور خود و کسب مقام اول قهرمانی در این رشته از ورزشی، برخی از ویژگی های بازی است. حتی این بازی زیبا را می توانید در یک کامپیوتر به صورت چند نفره با دوستان خود بازی نمایید و از بازی لذت ببردید. بازی Robot Soccer Challenge توسط Render System در سال 2017 برای کامپیوتر عرض...