دانلود Flick Shoot UK 1.11 – بازی شوت فوتبال برای اندروید

انتشار: 12 تیر 1397
ورژن: 1.11
اندروید: 2.3 به بالا
,
دانلود Flick Shoot UK 1.11 – بازی شوت فوتبال برای اندروید

Flick Shoot UK بازی فوتبالی جدید که توسط استودیو بازی سازی MobileCraft برای اندروید میباشد و در گوگل پلی رایگان عرضه شده است. در این بازی فوتبال شاهد محیط کاربری عالی خواهید بود که می توانید تنظیمات را به راحتی بر روی بازیکنان اعمال کنید و برای صربه های ایستگاه آماده شوید. در بازی شما به ضربه زدن های ایستگاهی خواهید پرداخت و از این رو می توان گفت امکان بازی کردن فوتبال و اجرای مسابه وجود ندارد. شما بازیکنان محلی با لباس های ساده بدون تیمی را می تواندی انتخاب کنید و ضربه ایستگاهی خود را با عبور از چند بازیکنان به تور دروازه بکوبید. رفته رفته می توانید ارتقاء های مختلفی را نیز روی بازیکنان ها انجام دهید تا به قدرت بیشتری در زمینه ایستگاه زنی دست یابید.

شما به مرور خواهید توانست حالت های حدید را کشف کنید و یا به ماموریت های دیگر نیز بپردازید و چالش فوتبالی جدید را برای خود فراهم کنید. یکی دیگر از ویژگی ها و یا جذابیت های بازی چالش های آنلاین است که به صورت چند نفره به مسابقه با بازیکنان دیگر از سراسر جهان خواهید پرداخت که همه آن ها کاربران واقعی هستند و چالش زیبا و هیجانی را بدون شک به وجود خواهید آورد. بازی Flick Shoot UK از کنترل ساده و آسانی برخوردار است و گرافیک جذاب با کیفیتی را دارد که می توانید آن شاهد گرافیک 3D باشید.

ویژگی های بازی Flick Shoot UK :

– 6 حالت تک نفره مختلف از جمله چالش، بازی،دربیل، تمرین و …

– حالت های رقابتی آنلاین از جمله بازی چند نفره و مسابقات

– ده ها تن از شخصیت های قابل تنظیم از لحاظ لباس، توپ و کفش

– گرافیک 3D با فیزیک قابل قبول و کنترل تلنگر

– امکان بازی کردن در دوحالت آفلاین و آنلاین

دانلود Flick Shoot UK 1.11 – بازی شوت فوتبال برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.