دانلود Shoot 2 Goal 1.0.3 – بازی فوتبال شوت تو گل برای اندروید

انتشار: 31 خرداد 1397
ورژن: 1.0.3
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Shoot 2 Goal 1.0.3 – بازی فوتبال شوت تو گل برای اندروید

Shoot 2 Goal – World Multiplayer Soccer Cup 2018 همانطور که از نامش پیداست یک بازی فوتبال عالی و جذاب برای دوستداران و طرفدارن ورزش زیبای فوتبال در موبایل و تبلت های اندرویدی می باشد که ضرزبه های ایستاگاهی و … را از دنیای فوتبال در اندروید شبیه سازی می کند. گل پیروزی را با قهرمان تیم ملی خود به دست آورید و جام جهانی چند نفره 2018 را برنده شوید که کار آسانی نیست! در این بازی شما به رقابت در برابر رقبا از سراسر جهان و حتی دوستان خواهید پرداخت که در آن می توانید برای کشور خود مبارزه کنید تا جام را برنده شوید و پاداش های منحصر به فرد و منحصر به فرد را در این راستا دریافت کنید!

در بازی Shoot 2 Goal حالت عکسبرداری جدید و جذاب را ارائه میده که باعث افزایش جذابیت بازی می شود و همچنین می توانید شاهد انیمیشن های فوتبال منحصر به فرد از عکس فوتبال واقعی باشید. بازی آیتم های زیادی از جمله به اجرا گذاش حرکات زیبا فوتبال هنگامضربه زدن، شوت های چرخشی و … که هرکدام از آن ها جذاب و ویژگی خاصی را به بازی داده است. لازم به ذکر است که بازی دارای دو حالت آنلاین جهانی و آفلاین می باشد که در حالت آنلاین شما می توانید با دیگر بازیکنان موجود در بازی از سراسر جهان به رقابت بپردازید، ولی در حالت آفلاین نیازی به اینترنت نیست و تنها بازی های سطح را انجام میدید!

ویژگی های بازی Shoot 2 Goal – World Multiplayer Soccer Cup 2018

– نمایش از زاویه فوتبالی جذاب با ارائه عکسبرداری جدید

– بازی در حالت جهانی با هیجان بالا برای مقابله با بازیکنان دیگر

– چالش بسیار بالا برای برنده شدن در برابر دیگران

– امکان بازی کردن در دو حالت جذاب آفلاین و آنلاین

– امکان انتخاب تیم های موجود در جام جهانی

– ساده و اعتیادآور برای بازی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.