دانلود Retro Soccer – Arcade Football Game 4.103 – بازی فوتبال یکپارچه اندروید

انتشار: 27 خرداد 1397
ورژن: 4.103
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Retro Soccer – Arcade Football Game 4.103 – بازی فوتبال یکپارچه اندروید

Retro Soccer – Arcade Football Game یک بازی فوتبال برای طرفدران و کاربران بازی های فوتبال در سیستم عامل اندروید می باشد که طراحی و تولید شده از سوی استودیو بازی سازی Mobile Gaming Studios Ltd. مخصوص موبایل و تبلت های اندروید است. 10 بازی رایگان در بیش از 70 کشور! ساختن یک تیم در سطح جهانی و حل مسائل در زمین فوتبال آن هم پر از هیجان و جذابیت بازی! در صدها مسابقه چالشی از جمله برخی از بهترین بازنگری ها و ناراحتی ها در تاریخ فوتبال خود را ترکیب کنید! تا در جمع آوری افسانه های فوتبال مورد علاقه خود و ایجاد یک تیم رویایی برای سنین صعود موفق باشید. برای جلب شکوه در مسابقات قهرمانی جهان و رقابت های لیگ و یا به اشتراک گذاشتن هیجان بهترین گل های خود با دوستان سرگرم دنیایی فوتبالی عالی شوید!

بازی Retro Soccer با گیم پلی رعد و برق سریع و کنترل های لمسی بصری یک فصل فوتبالی عالی و جذاب را برای بازیکنان اندرویدی به ارمغان می آورد. این بازی در کل سریع برای انتخاب و سخت برای پیروزی در یک فوتبال یکپارچه سازی شده یا به نوعی تکمیل است که یک نسخه مدرن از بازی های فوتبال می باشد. بازی Retro Soccer با اینکه مدت زیادی نیست در مارکت گوگل عرضه و منتشر یافته است، ولی با اینکه مدت زیادی نیست، توانسته امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را با بیش از 100 هزار بار دانلود توسط کاربران اندرویدی به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Retro Soccer – Arcade Football Game

– رایگان و آسان برای بازی!

– بدون انتظار و خرابی در اجرای بازی! همه چیز سریع برای بازی!

– جمع آوری و ارتقاء بازیکنان مورد علاقه خود برای ایجاد تیم نهایی همه ستاره

– تبدیل شدن به یک افسانه در مسابقات چالشی بی شمار!

– رقابت برای کسب نمرات بالا برای صعود

– به طور منظم با چالش های جدید، بازیکنان و ویژگی های به روز شده!

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.