دانلود Touchsi Driver 5.6 – برنامه تاچ سی درایور – نسخه راننده اندروید

انتشار: 16 مرداد 1398
ورژن: 5.6
دانلود Touchsi Driver 5.6 – برنامه تاچ سی درایور – نسخه راننده اندروید

Touchsi تاچ سی یک سیستم هوشمند درخواست تاکسی در سطح شهرهای بزرگ مانند: مشهد، یزد و … است که کاربران می توانند با استفاده از اپلیکیشن تاچ سی به صورت آنلاین به درخواست تاکسی در سطح شهری بپردازند و مقصد آرام و سریع را تجربه نمایند. قبل از این در وبسایت میلاد دانلود خدمت کاربران نسخه اصلی این اپلیکیشن را قرار داده ایم که مخصوص استفاده کننده و درخواست دهنده گان تاچسی است. در این مطلب نیز می خواهید نسخه درایور (رانندگان) را برای دانلود قرار دهیدم که نسبت به نسخه اصلی متفاوت و تنها برای جهت و استفاده رانندگان تاچسی طراحی شده است.

Touchsi Driver دارا ویژگی و امکانات مختلف برای فراهم سازی یک برنامه راخت جهت دریافت سریع مسافر در زمان کم می باشد که می توانید تنها با فشردن یک دکمه مسافر خود را بپذیرید و به رانندگی بپردازید. آخرین و جدیدترین نسخه (مخصوص رانندگان) این برنامه به همراه نسخه اصلی برنامه (مخصوص مسافران) در ادامه مطلب جهان دانلود قرار گرفته است.

ویژگی های برنامه Touchsi Driver

– کم حجم و رایگان برای استفاده

– دارای قیمت منایب برای رانندگان و درخواست دهندگان

– امکان مشاهده کردن موقعیت خود نسبت به مکان مسافر

– امکان مشاهده تراکنش ها پرداختی مسافران

– محیط کاربردی آسان و جذاب

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.