دانلود SEPHER 360 3.2.2 CB – سپهر360 (بلیط چارتر هواپیما) برای اندروید

انتشار: 3 مرداد 1398
ورژن: 3.2.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود SEPHER 360 3.2.2 CB – سپهر360 (بلیط چارتر هواپیما) برای اندروید

SEPHER 360 سپهر360 یکی از برنامه های کاربردی پارسی برای موبایل های هوشمند با سیستم عامل اندروید است که طراحی عالی و کاربردی از لحاظ دسترسی به بلیط هواپیمای دلخواهتان است. در بعضی از مواقع شاید دچار سردرگمی در تهیه بلیط مناسب برای سفرتان از طریق هواپیما شوید یا دسترسی آسانی به آزانس های بلیط فروشی نداشته باشید که این موارد برخی از مشکلاتی است، در هنگام سفر از طریق هواپیما به وجود می آید. شما در کل می توانید با نصب اپلیکیشن های خرید و تهیه آسان بلیط این کار را حل و آیان نمایید! قبل از این در مطالب دیگر سایت میلاد دانلود، اپلیکیشن علی بابا را قرار داده ایم که یکی از اپ های خرید بلیط هواپیما برای سفری مناسب و عالی است!

در این مطلب نیز همانطور که در ابتدای پاراگراف اول اشاره شد ، یکی دیگر از برنامه های پرطرفدار در زمینه تهیه بلیط و سفر سپهر360 است که می توانید به راحتی و آسانی بلیط مد نظر خود را جهت سفرهای خارجی یا دخلی با هزینه مناسب (هزینه های مختلف مناسب، ارزون و …) تهیه نمایید. لازم به ذکر است که این اپلیکیشن فارسی رایگان برای استفاده است و نرخ اضافی بابت جستجو بلیط نمیگیرد و در واقع به عنوان یک موتور جستجو بلیط هواپیما عمل می کند. شما می توانید در سپهر شاهد آژانس های معتبر تهیه بلیط باشید که می توانید بامعیارها و سلیقه های خود تهیه کنید.

ویژگی های  SEPHER 360 سپهر360

– قابلیت دیدن و نمايش نرخ پرواز هاي بليط هاي چارتري با سیستم دقیق

– فراهم سازی زمینه ای خريد بدون واسطه از چارتر کنندگان پروازها و نمايندگان فروش

– سیستم فيلترينگ متنوع بر اساس هاس مختلف از جمله ساعت پرواز، ايرلاين و ..

– نظارت بر نحوه ي فعاليت تامين کنندگان محصولات و پيگيري شکايات احتمالي

– کم حجم و آسان نصب برای تهیه بلیط و اطلاع

– فراهم سازی یک موتور جستجوی دقیق جهت خرید و تهیه بلیط

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.