نصب اپلیکیشن خلافی خودرو – مشاهده اطلاعات جرایم رانندگی

انتشار: 3 مهر 1397
ورژن: 2.0.1
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
نصب اپلیکیشن خلافی خودرو – مشاهده اطلاعات جرایم رانندگی

خلافی خودرو اپلیکیشن خلافی خودرو به منظور و در بیان ساده تر دسترسی به اطلاعات مربوط به جرایم خودرو و همچنین نمره منفی گواهینامه می باشد که طراحی و توسعه یافته توسط برنامه نویسان ایرانی و پارسی زبان است . با بهره گیری از این برنامه می توانید به سادگی و بدون هیچ گونه پرداخت هزینه 100 درصد رایگان، اطلاعات خلافی هایتان را مشاهده کنید. تنها شما قارد خواهید بود بعد از راه اندازی برنامه، به صورت چند ثانیه خلافی خودرو را به همراه نمرات منفی ببینید. این برنامه خلافی خودرو اطلات همچن شرح تخلف، نوع تخلف ، محل تخلف و … را نمایش می دهد که دلیل جریمه شدن شما را به نوعی آشکار می کند و درک را در کاربران بالا می برد. آخرین نسخه از این برنامه با لینک مستقیم در ادامه مطلب قرار گرفته است که برنامه قابل قبولی است و بسیار کاربردی می توان حساب کرد.

ویژگی های برنامه خلافی خودرو

– کم حجم و کاملا رایگان بدون هیچ هزینه ای

– نمایش موارد مربوط به اطلاعات جرایم رانندگی و خلافی

– نمایش شرح دوربین، محل خلافی و ..

– امکان مشاهده کردن نمره های منفی گواهینامه

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.